Povezane vesti
Zbog porodičnog nasilja u Čačku zaštitnik građana kontroliše rad Ministarstva za demografiju i MUP
Danas 21.06.2021
Zaštitnik građana je po sopstvenoj inicijativi, a posle saznanja iz medija da su u porodičnom nasilju u selu Zablaće kod Čačka ranjeni majka i sin a otac posle napada izvršio samoubistvo, pokrenuo postupak kontrole pravilnosti i zakonitosti rada… »
Zaštitnik građana kontroliše rad ministarstava zbog porodičnog nasilja u Čačku
N1 Info 21.06.2021
Zaštitnik građana je zbog slučaja porodičnog nasilja kod Čačka, u kom su ranjeni majka i sin a otac posle napada počinio samoubistvo, pokrenuo postupak kontrole pravilnosti i zakonitosti rada Ministarstva za brigu o porodici i demografiju i Ministarstva… »
Kontrola ministarstava zbog porodičnog nasilja kod Čačka
Nova 21.06.2021
Zaštitnik građana je po sopstvenoj inicijativi, a posle saznanja iz medija da su u porodičnom nasilju u selu Zablaće kod Čačka ranjeni majka i sin, a otac posle napada izvršio samoubistvo, pokrenuo postupak kontrole pravilnosti i zakonitosti rada… »
Rok od 15 dana za ministarstva da podnesu izveštaj o radu u slučaju Zablaće: Ranjeni majka i sin
Telegraf 21.06.2021
Nadležna ministarstva treba da izveste zaštitnika građana da li su ranije obaveštavani o postojanju nasilja u ovoj porodici i ako jesu koje mere i aktivnosti su preduzimali po tom pitanju. Zaštitnik građana je po sopstvenoj inicijativi, a posle saznanja… »
Vesti dana »
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 1 satjoš 21 povezana
(Video) Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu: Do 13 sati u Leposaviću glasalo 35,90 odsto građana, u Prištini 17,92
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 44 povezane
Dačić: Ko nije zadovoljan mojim radom, može da pokuša kandidaturu za mesto predsednika SPS
Beta pre 50 minutajoš 14 povezanih






