Povezane vesti

Mega čuva jednog od talentovanih igrača, Cerovina ostaje

Mega čuva jednog od talentovanih igrača, Cerovina ostaje

Nova 21.06.2021
Srpski košarkaš Luka Cerovina produžio je ugovor sa ekipom Mege, saopštio je u ponedeljak beogradski klub. Cerovina u Megi igra od 2016. godine, a ove sezone je u ABA ligi beležio prosečno 4,8 poena i tri skoka po meču. U Superligi je prosečno… »
Oglasila se mega - još jedan potpis: Prave tim za novu sezonu - Nikola došao, a Luka ostaje!

Oglasila se mega - još jedan potpis: Prave tim za novu sezonu - Nikola došao, a Luka ostaje!

Mondo 21.06.2021
Perspektivni košarkaš Mege ostaće u klubu i narednih sezona. Perspektivni košarkaš Mege ostaće u klubu i narednih sezona. Mladi košarkaš Mege Luka Cerovina (21) ostaće u klubu! On je potpisao novi ugovor, čime je ozvaničeno da će ostati deo… »
Potpis u Megi: Cerovina produžio ugovor

Potpis u Megi: Cerovina produžio ugovor

Večernje novosti 21.06.2021
FOTO: MegaBemaks/Ivica Veselinov Cerovina nastupa u igra od 2016. godine, a ove sezone je u ABA ligi beležio prosečno 4,8 poena i tri skoka po meču. U Superligi je prosečno postizao 6,1 poen, dok je svoju najbolju partiju odigrao u trećem meču… »
Novi potpis: Mega produžila ugovor sa Cerovinom

Novi potpis: Mega produžila ugovor sa Cerovinom

Mozzart sport 21.06.2021
“Imali smo sjajnu sezonu iza sebe, a ja ću dati sve od sebe na treninzima i na utakmicama da se i u narednoj zajedno radujemo novim uspesima”, kaže momak koji nastupa na pozicijama dva i tri. Mega nastavlja sa formiranjem tima za sledeću sezonu, a… »
Novi potpis u Megi!

Novi potpis u Megi!

Sportske.net 21.06.2021
Bek koji je od 2016. godine član Mege, Luka Cerovina, potpisao je novi ugovor sa klubom. "Hvala Megi na ukazanom poverenju, ne samo sada već i za sve prethodne godine koje sam u klubu. Imali smo sjajnu sezonu iza sebe, a ja ću dati sve od sebe na… »

Vesti dana »