Povezane vesti

Jeziva ispovest oca silovane devojčice: "Nisam pio, pratio sam situaciju, a onda je stigla torta i on je to iskoristio"

Jeziva ispovest oca silovane devojčice: "Nisam pio, pratio sam situaciju, a onda je stigla torta i on je to iskoristio"

Mondo 22.06.2021
Devojčica L.A. (14) iz Glušaca kod Bogatića, seksualno napastvovana pre nedelju dana od strane A. I. (38), na punoletstvu sina očevog kolege. Ginekološkim pregledom utvrđeno je da je silovana. Devojčica je i dalje u teškom šoku. Devojčica L.A… »
Otac napasnika iz Bogatića otkrio šta mu je rekao sin: Kleo mi se da je nije pipnuo, a onda sam ga pitao što je bežao...

Otac napasnika iz Bogatića otkrio šta mu je rekao sin: Kleo mi se da je nije pipnuo, a onda sam ga pitao što je bežao...

Mondo 22.06.2021
Muškarac iz Belotića uhapšen je zbog sumnje da je seksualno zlostavljao devojčicu (12) u subotu, na proslavi rođendana u Bogatiću gde su bili gosti, a sada se oglasio i njegov otac. Muškarac iz Belotića uhapšen je zbog sumnje da je seksualno… »
Oglasio se otac osumnjičenog za silovanje devojčice: "Kleo mi se u dete da nije pipnuo tu devojčicu"

Oglasio se otac osumnjičenog za silovanje devojčice: "Kleo mi se u dete da nije pipnuo tu devojčicu"

Večernje novosti 22.06.2021
Foto: Printscreen/Facebook Milivoje se slaže da bi Aleksandar trebalo da odgovara ukoliko se dokaže da je silovao devojčicu, ali on i dalje veruje da je njegov sin nevin. - U subotu uveče u gluvo doba noći banula mi je policija na vrata, tražili su… »
"Rekla je: Mama, sve mi je uradio, a onda se onesvestila" Potresna ispovest roditelja devojčice koju je napastvovao manijak iz…

"Rekla je: Mama, sve mi je uradio, a onda se onesvestila" Potresna ispovest roditelja devojčice koju je napastvovao manijak iz…

Blic 22.06.2021
"Pozvao je da se prošetaju i ona je krenula. Krenula je jer mu je verovala, jer na njega i na ostale zaposlene gleda kao na porodicu. A onda ju je seksualno zlostavljao." Ovako za "Blic" započinje priču V.Ć. otac devojčice (12) koju je u subotu na… »

Vesti dana »