Povezane vesti

Razgovor državnog vrha: „Jesi li glasao za mene?“, „Ruka bi mi usahla“

Razgovor državnog vrha: „Jesi li glasao za mene?“, „Ruka bi mi usahla“

N1 Info 22.06.2021
Premijer i predsednik Hrvatske Andrej Plenković i Zoran Milanović učestvuju na obeležavanju Dana antifašističke borbe u Spomen-parku Brezovica. Plenković i Milanović hladno su se pozdravili uoči svečanosti, pružili su jedan drugom ruku i… »
Nova svađa Plenkovića i Milanovića: “Ruka bi mi se osušila da sam za tebe glasao”

Nova svađa Plenkovića i Milanovića: “Ruka bi mi se osušila da sam za tebe glasao”

Vesti online 22.06.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović i premijer Andrej Plenković, koji već mesecima verbalno ratuju, po prvi put su se sreli posle dužeg vremena. Bliski susret obeležio je njihov kratak i neobičan razgovor, u kom je Plenković poručio… »
„Ruka bi mi se osušila da sam za tebe glasao“: Plenković brisao ruke posle rukovanja sa Milanovićem

„Ruka bi mi se osušila da sam za tebe glasao“: Plenković brisao ruke posle rukovanja sa Milanovićem

Sputnik 22.06.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović i premijer Andrej Plenković, koji već mesecima verbalno ratuju, po prvi put su se sreli posle dužeg vremena. Bliski susret obeležio je njihov kratak i neobičan razgovor, u kom je Plenković poručio Milanoviću… »

Vesti dana »

Izraelski šamar Americi; Bela kuća: Razočarani smo

Izraelski šamar Americi; Bela kuća: Razočarani smo

B92 pre 46 minutajoš 43 povezane
Bez dozvole Partizana Kaboklo napustio klub

Bez dozvole Partizana Kaboklo napustio klub

Politika pre 52 minutajoš 26 povezanih
Medvedev u osmini finala, Zverev se mučio pet setova

Medvedev u osmini finala, Zverev se mučio pet setova

Sportski žurnal pre 46 minutajoš 27 povezanih
Od danas lakše do posla u Nemačkoj za ljude izvan EU

Od danas lakše do posla u Nemačkoj za ljude izvan EU

Radio 021 pre 8 satijoš 14 povezanih