Povezane vesti
Beograd domaćin najjačeg šahovskog turnira u Evropi
Politika 22.06.2021
Beograd će u julu biti organizator najvećeg šahovskog turnira koji se održava u Evropi ove godine. Kako je saopšteno, u organizaciji Šahovskog saveza Srbije, od od 2. do 8. jula u sali „Ivo Andrić” hotela „Metropol Palas” u Beogradu biće održano prvo… »
Beograd domaćin najvećeg šahovskog turnira u Evropi ove godine
N1 Info 22.06.2021
Više od 500 šahista i šahistkinja, među kojima su 55 nosilaca velemajstorske titule kod muškaraca i osam kod žena iz više od 40 država boriće se za nagradni fond od 25.000 evra na 1. međunarodnom prvenstvu Srbije "Srbija OPEN 2021", saopštio je Šahovski… »
Vesti dana »
Oglasio se MUP o požaru u Novom Pazaru: Skoro 60 vatrogasaca iz brojnih gradova u borbi sa vatrenom stihijom, u toku dogašavanje
Blic pre 3 minutajoš 57 povezanih
FOTO, VIDEO Evroposlanik položio venac kod nadstrešnice u Novom Sadu: Sastao se sa profesorima i studentima
Radio 021 pre 38 minutajoš 19 povezanih
Đoković se posle trijumfa na AO prisetio mladosti: Voleo bih da sam imao više strpljenja
Euronews pre 43 minutajoš 31 povezana




