Povezane vesti

Jovana Jeremić otkrila pikanterije iz spavaće sobe i šokirala: "Fotografije u donjem vešu šaljem mužu i njima"

Jovana Jeremić otkrila pikanterije iz spavaće sobe i šokirala: "Fotografije u donjem vešu šaljem mužu i njima"

Blic 22.06.2021
Voditeljka Jovan Jeremić otvoreno je u jednoj emisiji pričala o tome kakva je u krevetu. - Kad imam partnera, taj uživa u intimnim odnosima sa mnom- istakla je Jovana, prenosi "Espreso". - Volim za sebe da kažem da sam vatrena, ne volim nastrane… »
Jovana Jeremić: Ja sam umetnica u krevetu, muškarac uživa u intimnim odnosima sa mnom!

Jovana Jeremić: Ja sam umetnica u krevetu, muškarac uživa u intimnim odnosima sa mnom!

Vesti online 22.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otvoreno je pričala o tome kakva je u krevetu. – Ja nisam ninfomanka, u tome leži draž. Za sebe mogu da kažem da sam umetnica i da umem to da radim. Ja to radim dušom, kada volim da bude dobro. Volim da bude zadovoljan… »
Poenta seksa je samo udri duboko! Jovana Jeremić ponovo šokirala - kada je veliki boli! Mora da bude pristojne veličine

Poenta seksa je samo udri duboko! Jovana Jeremić ponovo šokirala - kada je veliki boli! Mora da bude pristojne veličine

Mondo 22.06.2021
Jovana Jeleremić otkrila intimne detalje iz kreveta. Jovana Jeleremić otkrila intimne detalje iz kreveta. Otkaz voditeljke Jovane Jeremić izazvao je ogromnu pažnju i svi mediji su danima pisali o tome, nakon čega je dala brojne intervjue u kojima… »

Vesti dana »