Povezane vesti
Radna grupa za bezbednost i zaštitu novinara osudila pretnje smrću Vidojkoviću
N1 Info 22.06.2021
Radna grupe za bezbednost i zaštitu novinara osudila je pretnje smrću koje su upućene piscu i voditelju emisije "Dobar, loš zao" Marku Vidojkoviću. Kako je saopštila Vlada Srbije, zamenik republičkog javnog tužioca Branko Stamenković upoznao je prisutne… »
Radna grupa za zaštitu novinara osudila pretnje Vidojkoviću
RTS 22.06.2021
Članovi Radne grupe za bezbednost i zaštitu novinara osudili su pretnje smrću upućene novinaru Marku Vidojkoviću, saopšteno je iz Vlade. Radna grupe za bezbednost i zaštitu novinara održala je vanredan sastanak povodom slučaja novinara Marka Vidojkovića… »
Radna grupa osudila pretnje Marku Vidojković
Nova 22.06.2021
Radna grupa za bezbednost i zaštitu novinara održala je danas vanredan sastanak povodom slučaja novinara Marka Vidojkovića i osudila pretnje smrću koje su mu upućene, saopšteno je posle sastanka. Zamenik republičkog javnog tužioca Branko Stamenković… »
Vesti dana »

Ruska služba: 'Evropska unija sprema 'Majdan' u Srbiji'; Brisel: 'To je laž'
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih

Hoće li blokada saobraćajnica postati krivično delo za koje je predviđena zatvorska kazna?
Glas Zaječara pre 43 minutajoš 2 povezane

Niški studenti ogorčeni: Zašto je student bio u lancima na očevom grobu, a Kristijan Golubović bez njih na majčinoj sahrani?
Rešetka pre 1 satjoš 4 povezane