Povezane vesti
Obnova crkava i manastira na KiM dogovorena sa UNDP
Politika 23.06.2021
Eparhija raško-prizrenska saopštila je juče povodom nedavne izjave Hajrula Čekua, ministra kulture pri kosovskim institucijama o tome da su u programu restauracije kulturnog nasleđa tri pravoslavne crkve, da Eparhija nije imala nikakav sastanak i dogovor… »
Eparhija raško-prizrenska: Nismo imali nikakav sastanak i dogovor sa institucijama iz Prištine
Danas 23.06.2021
Eparhija raško-prizrenska nije imala nikakav sastanak i dogovor sa institucijama iz Prištine u vezi obnove pravoslavnih hramova, oglasili su se iz Eparhije, posle nedavne najave kosovskog ministra kulture da je dogovorena restauracija kulturnih… »
Eparhija: Obnova svetinja dogovorena sa UNDP, a ne s kosovskim institucijama
N1 Info 23.06.2021
Eparhija raško-prizrenska nije imala nikakav sastanak i dogovor sa institucijama iz Prištine u vezi sa obnovom pravoslavnih hramova, oglasili su se iz eparhije raško-prizrenske, nakon nedavne najave kosovskog ministra kulture da je dogovorena… »
Vesti dana »
(Mape) večeras nova tura kiše, a u nedelju potop! Stiže i novi talas zahlađenja, evo kada će se vreme smiriti i da li nam se vraća sunce
Blic pre 3 satajoš 43 povezane
Ukinut kućni pritvor Mladenu Cvijetiću, Srđanu Đuriću i Davoru Stefanoviću iz Pokreta slobodnih građana (PSG)
Nova pre 6 satijoš 13 povezanih






