Povezane vesti

OPET ŠOKIRAO! Dušan Jovančević se oglasio i poručio: Ponovo bih oteo decu od Tanje!

OPET ŠOKIRAO! Dušan Jovančević se oglasio i poručio: Ponovo bih oteo decu od Tanje!

Svet & Skandal 23.06.2021
Dušan izjavom sve izenadio! Suprug folk pevačice šokirao priznanjem da se ne kaje zbog svega što je uradio . Naravno da mi nedostaju Maksim i Đorđe, oni su moj život, zbog njih postojim! Kod mene ne postoji granica šta bih za porodicu učinio… »
Oglasio se tanjin muž i šokirao: "Oteo bih decu od majke, za mene ne postoji granica"

Oglasio se tanjin muž i šokirao: "Oteo bih decu od majke, za mene ne postoji granica"

Blic 23.06.2021
Tanja Savić je vratila decu u Srbiju, a sa njima trenutno boravi u Smederevu. Njen suprug Dušan Jovančević se sada oglasio, prvi put nakon što su pevačica i sinovi stigli u domovinu. - Dobro sam, živ čovek se na sve navikne. Deca mi daju snagu i… »
Pokajao se, pa rekao da bi decu oteo od majke?! Bivši muž Tanje Savić ponovo šokira - Ne postoji granica šta bih uradio!

Pokajao se, pa rekao da bi decu oteo od majke?! Bivši muž Tanje Savić ponovo šokira - Ne postoji granica šta bih uradio!

Mondo 23.06.2021
Dušan Jovančević, bivši suprug Tanje Savić otkrio da bi sve uradio za svoje sinove koji su posle godinu i po dana konačno sa majkom. Dušan Jovančević, bivši suprug Tanje Savić otkrio da bi sve uradio za svoje sinove koji su posle godinu i po… »

Vesti dana »