Povezane vesti

Sonja zove, a ja u krevetu s dve devojke! Šokantna ispovest Ace Lukasa - "Terao sam ih da joj pevaju na telefon"

Sonja zove, a ja u krevetu s dve devojke! Šokantna ispovest Ace Lukasa - "Terao sam ih da joj pevaju na telefon"

Mondo 23.06.2021
Pevač Aca Lukas otkrio detalje propalog braka sa Sonjom Vuksanović - pored ženine prevare, opisao i trenutak kada je bio u krevetu s dve devojke. Pevač Aca Lukas otkrio detalje propalog braka sa Sonjom Vuksanović - pored ženine prevare, opisao i… »
Vidi siso, nisi mene je*o da bi se hvalio! Lukas pretio srpskom košarkašu s kojim ga je Sonja varala: Nudio mi je novac!

Vidi siso, nisi mene je*o da bi se hvalio! Lukas pretio srpskom košarkašu s kojim ga je Sonja varala: Nudio mi je novac!

Mondo 23.06.2021
Otkriven deo razgovora Lukasa i srpskog košarkaša sa kojim ga je Sonja prevarila. Otkriven deo razgovora Lukasa i srpskog košarkaša sa kojim ga je Sonja prevarila. Aca Lukas objavio Je autobiografsku knjigu "Ovo sam ja", koja je izazvala burne… »
Lukas tvrdi da ga je Sonja varala sa košarkašem Isplivali šok detalji: "Našao sam joj prepiske"

Lukas tvrdi da ga je Sonja varala sa košarkašem Isplivali šok detalji: "Našao sam joj prepiske"

Blic 22.06.2021
Pevač Aca Lukas podigao je veliku prašinu autobiografskom knjigom "Ovo sam ja" u kojoj je otkrio nepoznate detalje iz burnog života. Najveća frka podigla se oko njegovog života sa Sonjom Vuksanović. Nakon detaljno opisanih svađa i uvreda, te… »

Vesti dana »