Povezane vesti

Zaev i Rama kritikovali EU: Evropa ima problem - to je sama EU

Zaev i Rama kritikovali EU: Evropa ima problem - to je sama EU

Novi magazin 23.06.2021
Premijeri Severne Makedonije i Albanije, Zoran Zaev i Edi Rama, ocenili su danas u Skoplju da "EU ima problem", te još jednom nije uspela da donese pravu odluku - da počne pregovore o prijemu Albanije i Severne Makedonije u EU, i poručili da Brisel… »
Rama grmi na Brisel: Mi smo Evropa, a ne EU!

Rama grmi na Brisel: Mi smo Evropa, a ne EU!

Vesti online 23.06.2021
Albanski premijer Edi Rama izjavio je, povodom odluke Saveta za opšte poslove EU da odloži pokretanje pretpristupnih pregovora sa Albanijom i Severnom Makedonijom, da EU mora da shvati da je problem u njima. – Mi smo Evropljani bez EU. Mi smo Evropa… »
Rama besan nakon odluke da se Albaniji odloži pokretanje pregovora: "Mi smo Evropljani, bez EU"

Rama besan nakon odluke da se Albaniji odloži pokretanje pregovora: "Mi smo Evropljani, bez EU"

Telegraf 23.06.2021
Savet EU odložio je početak pregovora zbog Bugarske koja je blokirala Severnu Makedoniju zbog određenih jezičkih i istorijskih pitanja. Albanski premijer Edi Rama izjavio je, povodom odluke Saveta za opšte poslove EU da odloži pokretanje… »
Rama: Mi smo Evropa, a ne EU, oni su problem

Rama: Mi smo Evropa, a ne EU, oni su problem

Politika 23.06.2021
Albanski premijer Edi Rama izjavio je, povodom odluke Saveta za opšte poslove EU da odloži pokretanje pretpristupnih pregovora sa Albanijom i Severnom Makedonijom, da EU mora da shvati da je problem u njima. „Mi smo Evropljani bez EU. Mi smo Evropa… »
Evropski šamar Tirani i Skoplju

Evropski šamar Tirani i Skoplju

Vesti online 23.06.2021
EU ponovo odlučila da ne otvori pregovore sa Albanijom i Severnom Makedonijom, a zbog blokade koju je Bugarska postavila Severnoj Makedoniji. – Nije bilo moguće dogovoriti odobravanje pregovaračkog okvira sa Severnom Makedonijom i Albanijom. Nadamo… »
EU: Nema otvaranja pregovora sa Albanijom i Severnom Makedonijom

EU: Nema otvaranja pregovora sa Albanijom i Severnom Makedonijom

Politika 23.06.2021
Evropska unija je ponovo odlučila da ne otvori pregovore sa Albanijom i Severnom Makedonijom, a zbog blokade koju je Bugarska postavila Severnoj Makedoniji, prenosi albanski portal Exit. „Nije bilo moguće dogovoriti odobravanje pregovaračkog okvira… »

Vesti dana »