Povezane vesti
Postignut načelni dogovor o obeštećenju zbog blokade Sueckog kanala
N1 Info 23.06.2021
Vlasnici i agencije kod kojih je osiguran džinovski teretni brod, koji je u martu gotovo nedelju dana blokirao Suecki kanal, postigli su načelni dogovor o rešenju spora sa Upravom kanala o obeštećenju zbog te blokade - izjavili su predstavnici obe… »
Postignut dogovor o obeštećenju zbog blokade Sueckog kanala
Nova 23.06.2021
Vlasnici i agencije kod kojih je osiguran džinovski teretni brod koji je u martu gotovo nedelju dana blokirao Suecki kanal, postigli su načelni dogovor o rešenju spora sa Upravom Kanala o obeštećenju zbog te blokade - izjavili su predstavnici obe strane… »
Postignut načelni dogovor o rešenju spora oko obeštećenja za martovsku blokadu Sueckog kanala
Danas 23.06.2021
Vlasnici i agencije kod kojih je osiguran džinovski teretni brod koji je u martu gotovo nedelju dana blokirao Suecki kanal, postigli su načelni dogovor o rešenju spora sa Upravom Kanala o obeštećenju zbog te blokade – izjavili su predstavnici obe strane… »
Postignut dogovor o odšteti zbog blokade Sueckog kanala
RTV 23.06.2021
ISMAILIJA - Predstavnik vlasnika i osiguravača gigantskog teretnog broda koji je u martu blokirao Suecki kanal izjavio je danas da je postignut načelni sporazum sa upravom ovog plovnog puta u sporu vezanom za obeštećenje. U toku su aktivnosti na što… »
Vesti dana »

Sindikat UGS Nezavisnost će tražiti da minimalac bude povećan na 70.000 dinara
Biznis i finansije pre 1 satjoš 29 povezanih

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
Novi magazin pre 1 satjoš 13 povezanih

Petorica osumnjičenih za napad na Kobre u pritvoru na Klisi, jedan u kućnom pritvoru
Beta pre 33 minutajoš 29 povezanih

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 67 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i postepenim razvedravanjem
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 29 povezanih