Povezane vesti
Koje temperature su opasne po život: 20 minuta u kolima dovoljno da postane smrtonosno - lekari ne preporučuju samo vodu
Mondo 23.06.2021
Visoke temperature mogu da izazovu toplotni udar a koji može imati fatalni ishod - otkazivanje organa, oštećenje mozga i konačno - smrt. Visoke temperature mogu da izazovu toplotni udar a koji može imati fatalni ishod - otkazivanje organa, oštećenje… »
Prva žrtva tropskog talasa u Hrvatskoj: Muškarac kolabirao u tramvaju, uzalud mu spasavali život
Blic 23.06.2021
U zagrebačkoj Dubravi jedan muškarac je kolabirao u tramvaju da bi uprkos svim naporima da mu spasu život, ubrzo preminuo. Iz Nastavnog zavoda za hitnu medicinu Grada Zagreba kazali su da su dobili dojavu u 13 sati, kao i da je na mestu događaja utvrđeno… »
Vesti dana »
Srpski državljanin jedan od više od 1.300 nestalih u poplavama u Nepalu
Politika pre 8 minutajoš 62 povezane
Da li se nazire kraj visokim temperaturama? Meteorolog Sovilj za Euronews Srbija o vremenskim prilikama
Euronews pre 2 satajoš 34 povezane
UKRAJINSKA KRIZA Ruske snage na četiri kilometra od Slavjanska; napad na Krivi Rog i Zaporožje, eksplozije u Kijevu
RTV pre 3 satajoš 21 povezana
Posle poslaničkih pitanja, nastavljena rasprava o amandmanima na predlog rebalansa budžeta
RTS pre 12 minutajoš 18 povezanih



