Povezane vesti

Mali na odluku suda o plagijatu: Pravda pobedila

Mali na odluku suda o plagijatu: Pravda pobedila

Slobodna Evropa 23.06.2021
Drago mi je što je pravda pobedila, prokomentarisao je Siniša Mali, ministar finansija u Vladi Srbije, odluku Upravnog suda koji je poništio rešenje Odbora za profesionalnu etiku Univerziteta u Beogradu (BU) da mu se zbog plagijata ne prizna doktorat… »
Rakić Vodinelić: Sud nije rekao da doktorat Siniše Malog nije plagijat

Rakić Vodinelić: Sud nije rekao da doktorat Siniše Malog nije plagijat

Radio 021 23.06.2021
Profesorka Vesna Rakić Vodinelić izjavila je da odlukom Upravnog suda o odluci Senata Univerziteta u Beogradu nije rečeno da se ne radi o plagijatu doktorata ministra finansija Siniše Malog. Kako je rekla za N1, presuda je doneta jer se smatralo da… »
Siniša Mali o odluci suda o doktoratu: Drago mi je što je pravda pobedila

Siniša Mali o odluci suda o doktoratu: Drago mi je što je pravda pobedila

N1 Info 23.06.2021
"Drago mi je što je pravda pobedila, ali želim da naglasim da mi titula nikad nije bila najvažnija, a mislim da nije ni građanima Srbije", napisao je na svom instagram nalogu ministar finansija Siniša Mali, nakon što je Upravni sud poništio… »
Siniša Mali zadovoljan odlukom suda o poništenju odluke o plagijatu

Siniša Mali zadovoljan odlukom suda o poništenju odluke o plagijatu

Novi magazin 23.06.2021
Ministar finansija Siniša Mali večeras je izrazio zadovoljstvo zbog odluke Upravnog suda da poništi rešenje Odbora za profesionalnu etiku Beogradskog Univerziteta da mu se zbog plagijata ne prizna doktorat. Mali je na Instragram profilu napisao da mu… »
Mali o odluci suda: Drago mi je što je pravda pobedila

Mali o odluci suda: Drago mi je što je pravda pobedila

Nova 23.06.2021
Ustavni sud saopštio je danas da poništava odluku Senata Univerziteta u Beogradu kojom je ministru finansija Siniši Malom poništena diploma doktora nauka. Ovim povodom oglasio se i ministar Mali, koji kaže da mu je drago što je pravda u ovom… »

Vesti dana »