Povezane vesti

Otac mi je branio da zatrudnim, terali su me da pijem litijum: Britni Spirs digla svet na noge - želim da tužim porodicu

Otac mi je branio da zatrudnim, terali su me da pijem litijum: Britni Spirs digla svet na noge - želim da tužim porodicu

Mondo 24.06.2021
Britni Spirs je konačno uspela da se pojavi na sudu i spremna je da tuži porodicu. Britni Spirs je konačno uspela da se pojavi na sudu i spremna je da tuži porodicu. Pop pevačica koja je veliku slavu stekla 2002. godine i kada je ceo svet čuo za… »
Život Britni Spirs obavijen skandalima i intrigama

Život Britni Spirs obavijen skandalima i intrigama

Nova 24.06.2021
Britni Spris je na mužičkoj sceni već dve decenije, a tokom čitave karijere su je pratili brojni skandali i lomovi. Mnogo godina unazad vodi bitku protiv svoga oca na sudu u cilju da se osamostali i ukine starateljstvo koje on ima nad njom. Popularna… »
Pet najpotresnijih izjava iz svedočenja Britni Spirs

Pet najpotresnijih izjava iz svedočenja Britni Spirs

Nova 24.06.2021
Muzička ikona Britni Spirs obratila se juče sudu u Los Anđelesu u presudnom momentu za bitku koju vodi protiv svog oca, za kojeg tvrdi da joj je oduzeo mogućnost da upravlja finansijama i poslovanjima. Najbolniji deo njenog svedočenja je momenat kada… »
Britni Spirs: Htela sam da rodim dete, ali mi ne daju

Britni Spirs: Htela sam da rodim dete, ali mi ne daju

Nova 24.06.2021
Pevačica Britni Spirs obratila se juče sudu u Los Anđelesu u presudnom momentu za bitku koju vodi protiv svog oca, za kojeg tvrdi da joj je oduzeo mogućnost da upravlja finansijama i poslovanjima. Ona je na saslušanju istakla da su joj ugradili… »
Britni Spirs moli sud: Ukinite starateljstvo, želim nazad svoj život

Britni Spirs moli sud: Ukinite starateljstvo, želim nazad svoj život

N1 Info 24.06.2021
Britni Spirs rekla je u sredu sudiji odgovornom za nadzor trinaestogodišnjeg kontroverznog starateljstva koje njen otac ima nad njom, da želi svoj život nazad i da to starateljstvo okonča. Primedbe pop zvezde, izrečene putem videoveze na saslušanju… »
Timberlejk javno podržao Britni Spirs nakon svedočenja

Timberlejk javno podržao Britni Spirs nakon svedočenja

Nova 24.06.2021
Pop zvezda Britni Spirs obratila se juče sudu u Los Anđelesu u presudnom momentu za bitku koju vodi protiv svog oca, za kojeg tvrdi da joj je oduzeo mogućnost da upravlja finansijama i poslovanjima. Ona je na saslušanju poručila da samo želi svoj… »
Britni Spirs konačno na sudu: Samo želim svoj život nazad

Britni Spirs konačno na sudu: Samo želim svoj život nazad

Nova 24.06.2021
Pevačica Britni Spirs obratila se danas sudu u Los Anđelesu u presudnom momentu za bitku koju vodi protiv svog oca, za kojeg tvrdi da joj je oduzeo mogućnost da upravlja finansijama i poslovanjima. Ona je na saslušanju poručila da samo želi svoj… »

Vesti dana »