Povezane vesti

„Doći će dan kada će da kažu da su u Jasenovcu ubijani Hrvati i da su ih ubijali Srbi“

„Doći će dan kada će da kažu da su u Jasenovcu ubijani Hrvati i da su ih ubijali Srbi“

Politika 24.06.2021
Svaki put kada Srbija snaži i postaje ekonomski jača, kada više ne kleči tražeći milostinju za opstanak, već se sama bori za napredak, kreću ujedinjavanja različite vrste sa ciljem stigmatizacije i žigosanje Srba i Srbije da se ne bi dozvolilo… »
Vučić: Žigosanje srpskog naroda da Srbija ne bi napredovala

Vučić: Žigosanje srpskog naroda da Srbija ne bi napredovala

RTS 24.06.2021
Svaki put kada Srbija napredije i postaje ekonomski jača, kada više ne kleči tražeći milostinju za opstanak, već se sama bori, kreću ujedinjavanja različite vrste sa ciljem stigmatizacije i žigosanja Srba i Srbije da se ne bi dozvolilo izdizanje… »
Vučić: Ne meša se Srbija u unutrašnju politiku Crne Gore već obrnuto

Vučić: Ne meša se Srbija u unutrašnju politiku Crne Gore već obrnuto

N1 Info 24.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je tvrdnje da se Beograd meša u unutrašnju politiku Crne Gore i ocenio da se upravo suprotno. „Svakodnevno me optužuju da se mešam u njihove stvari a oni ne rade ništa drugo nego što se mešaju. Od toga… »
Vučić: Ne meša se Beograd u unutrašnje stvari CG već obrnuto

Vučić: Ne meša se Beograd u unutrašnje stvari CG već obrnuto

Nova 24.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas tvrdnje da se Beograd meša u unutrašnju politiku Crne Gore i ocenio da se dešava upravo suprotno. „Svakodnevno me optužuju da se mešam u njihove stvari a oni ne rade ništa drugo nego što se… »
Vučić o napadima na Srbiju: Svaki put kad postanemo jači kreće žigosanje!

Vučić o napadima na Srbiju: Svaki put kad postanemo jači kreće žigosanje!

Večernje novosti 24.06.2021
Foto: Tanjug/Rade Prelić - Svaki put kada Srbija snaži, postaje ekonomski jača i kada više ne kleči tražeći milostinju za opstanak, već samo može da se bori, onda sam video da kreću ujedinjavanja različite vrste sa istim ciljem, a to je… »

Vesti dana »