Povezane vesti

Ivana Aleksić se oglasila prvi put za medije: Ša priznao da je voli, a ona u šoku, progovorila i o odnosu sa njegovim ocem…

Ivana Aleksić se oglasila prvi put za medije: Ša priznao da je voli, a ona u šoku, progovorila i o odnosu sa njegovim ocem…

Blic 24.06.2021
Nenad Aleksić Ša pokajao se zbog svega što je priredio bivšoj supruzi Ivani Aleksić, kada ju je prevario javno sa Tarom Simov. On je pred svima danas izjavio da i dalje voli Ivanu, a ona se nakon toga oglasila, te je istakla da ovakav preokret nikako… »
Ša plače zbog bivše, fanovi traže tari da vrati 50.000 evra! Ostavila repera, pa poručila "Nisam uzela, neću ni vraćati"

Ša plače zbog bivše, fanovi traže tari da vrati 50.000 evra! Ostavila repera, pa poručila "Nisam uzela, neću ni vraćati"

Mondo 24.06.2021
Diskvalifikovana učesnica rijalitija Tara Simov na Instagram lajvu otkrila šta misli o emocijama Nenada Aleksića prema bivšoj ženi - dotakla se i 50.000 evra koje će dati za njenu kaznu. Diskvalifikovana učesnica rijalitija Tara Simov na Instagram… »
Tara ponovo ostavila Ša: Nakon što je plakao zbog supruge Ivane, ona je odulučila da se javno obrati bivšem dečku

Tara ponovo ostavila Ša: Nakon što je plakao zbog supruge Ivane, ona je odulučila da se javno obrati bivšem dečku

Blic 24.06.2021
Nakon što je Nenad Aleksić Ša u rijalitiju "Zadruga" zaplakao zbog bola koji je naneo bivšoj supruzi Ivani zbog toga što ju je javno prevario, oglasila se Tara Simov i jasno stavila svima do znanja da je njih dvoje više nisu zajedno. - Sada kada… »
Ćutala dok se razvodila, sada je morala da se oglasi! Ša ne prestaje da plače zbog Ivane - "Ja sam u šoku!"

Ćutala dok se razvodila, sada je morala da se oglasi! Ša ne prestaje da plače zbog Ivane - "Ja sam u šoku!"

Mondo 24.06.2021
Ivana Aleksić se oglasila povodom suze njenog bivšeg muža Nenada Aleksića koji se nada pomirenju. Ivana Aleksić se oglasila povodom suze njenog bivšeg muža Nenada Aleksića koji se nada pomirenju Reper Nenad Aleksić Ša priznao je da ne može da… »
Čekali, pa dočekali Nakon toliko vremena oglasila se Ivana, šokirana posle reperovog priznanja da je voli, Aleksićeva…

Čekali, pa dočekali Nakon toliko vremena oglasila se Ivana, šokirana posle reperovog priznanja da je voli, Aleksićeva…

Alo 24.06.2021
Ovo nije očekivala. Reper Nenad Aleksić Ša danas je za crnim stolom priznao da još voli svoju bivšu ženu Ivanu, te da se kaje zbog svega što joj je priredio, a sada se nakon svega oglasila i ona! Printscreen Naime, kako je istakla, ona je… »
Ovome se niko nije nadao Fanovi Nenada i njegove bivše žene uputili javni apel, stigla i podrška na društvenim mrežama…

Ovome se niko nije nadao Fanovi Nenada i njegove bivše žene uputili javni apel, stigla i podrška na društvenim mrežama…

Alo 24.06.2021
Na društvenim mrežama počele su da se prave nove grupe podrške njihovoj ljubavi, a jedna od njih je svima zapala za oko. Nenad Aleksić Ša se pokajao zbog javne preljube i prolio je gorke suze što je povredio sada već bivšu suprugu Ivanu. Na… »

Vesti dana »