Povezane vesti

Američki ambasador se vratio u Moskvu

Američki ambasador se vratio u Moskvu

Politika 24.06.2021
MOSKVA – Američka ambasada u Rusiji saopštila je danas da se u Moskvu vratio ambasador Džon Saliven posle dva meseca odsustva. „Danas sam se vratio u Moskvu”, napisao je Saliven na Tviter i dodao da je spreman da radi sa ruskim kolegama u cilju… »
Američki ambasador vratio se u Moskvu

Američki ambasador vratio se u Moskvu

Al Jazeera 24.06.2021
John Sullivan se vratio nakon dva mjeseca odsustva, pošto se u Washington vratio ruski ambasador. Američka ambasada u Rusiji saopštila je da se u Moskvu vratio ambasador John Sullivan, nakon dva mjeseca odsustva. „Danas sam se vratio u Moskvu”… »
Američki ambasador vratio se u Rusiju

Američki ambasador vratio se u Rusiju

Slobodna Evropa 24.06.2021
Američki ambasador John Sullivan vratio se u Moskvu 24. juna, dva mjeseca nakon što je napustio svoju poziciju usred pogoršanja odnosa između Sjedinjenih Država i Rusije. “Danas smo stigli u Moskvu. Spremni smo da radimo sa Rusijom na našim… »
Američki ambasador se vratio u Moskvu posle dva meseca odsustva

Američki ambasador se vratio u Moskvu posle dva meseca odsustva

N1 Info 24.06.2021
Američka ambasada u Rusiji saopštila je da se u Moskvu vratio ambasador Džon Saliven posle dva meseca odsustva. „Danas sam se vratio u Moskvu“, napisao je Saliven na Tviter i dodao da je spreman da radi sa ruskim kolegama u cilju postizanja… »
Američki ambasador se vratio u Moskvu

Američki ambasador se vratio u Moskvu

Glas Amerike 24.06.2021
MOSKVA, VAŠINGTON — Ambasador Sjedinjenih Država u Rusiji Džon Saliven vratio se u četvrtak u Moskvu, koju je napustio u aprilu u svetlu diplomatske krize. Odnosi dve zemlje, znatno pogoršani proteklih meseci, neznatno su se pobošljali posle… »

Vesti dana »