Povezane vesti

Lokalizovan požar u trafo stanici, nema povređenih

Lokalizovan požar u trafo stanici, nema povređenih

Politika 24.06.2021
U Zemunskoj ulici na Novom Beogradu došlo je do požara na trafo-stanici, potvrđeno je za Betu iz MUP-a. Kako je rečeno, požar je lokalizovan, a povređenih nije bilo. Na terenu su bila dva vatrogasna vozila i devet vatrogasaca. Mediji su preneli da… »
Eksplodirala trafo stanica u Novom Beogradu: Čuo se prasak, nestala struja, semafori nisu radili

Eksplodirala trafo stanica u Novom Beogradu: Čuo se prasak, nestala struja, semafori nisu radili

Telegraf 24.06.2021
Ova trafostanica je u proteklih godinu dana eksplodirala već dva puta. Na uglu Zemunske i Gandijeve ulice na Novom Beogradu došlo je do eksplozije na trafo stanici, a deo grada koji se odatle snabdeva ostao je bez struje. Požar do kog je došlo posle… »
Eksplozija i požari u tri trafo stanice: Bez struje veliki deo Beograda /foto/

Eksplozija i požari u tri trafo stanice: Bez struje veliki deo Beograda /foto/

Sputnik 24.06.2021
Tri trafo stanice u Beogradu zbog eksplozije i požara prekinule su snabdevanje strujom. Kako je saopštio EPS, dogodila se eksplozija u trafo stanici „Beograd 33“, a došlo je do kvara u trafo stanicama „Beograd 27“ i „Beograd 12“. Usled… »
Mislila sam da je bomba, da će mi izgoreti kuća: Prvi snimci mesta eksplozije na Novom Beogradu (foto, video)

Mislila sam da je bomba, da će mi izgoreti kuća: Prvi snimci mesta eksplozije na Novom Beogradu (foto, video)

Mondo 24.06.2021
Večeras je na Novom Beogradu ogjeknula eksplozija usled koje su pojedini delovi grada ostali bez struje i vode. Večeras je na Novom Beogradu ogjeknula eksplozija usled koje su pojedini delovi grada ostali bez struje i vode. Iz MUP-a je za MONDO… »

Vesti dana »