Povezane vesti

Emotivni Novak poslao poruku Troickom: Moj drug, saborac

Emotivni Novak poslao poruku Troickom: Moj drug, saborac

Nova 24.06.2021
Novak Đoković je preko Instagrama uputio poruku Viktoru Troickom nakon što je selektor reprezentacije Srbije okončao profesionalnu karijeru. Prvi reket sveta je preko ove društvene mreže poručio sledeće: „Moj drug. Saborac. Bitan deo mog… »
Emotivna poruka Novaka Đokovića: ‘Prvi reket sveta’ čestitao Viktoru odlazak u penziju!

Emotivna poruka Novaka Đokovića: ‘Prvi reket sveta’ čestitao Viktoru odlazak u penziju!

Hot sport 24.06.2021
Troicki je završio igračku karijeru! Srpski teniser i selektor naše reprezentacije Viktor Troicki je odlučio da završi igračku karijeru. Viktor je najavio da će se penzionisati odmah nakon Vimbldona. Troicki je u Londonu poražen u drugom kolu… »
Hvala ti, ćivša brate! Novakova dirljiva poruka Viktoru penzioneru: Samo su se oko Zvezde i Partizana "svađali"!

Hvala ti, ćivša brate! Novakova dirljiva poruka Viktoru penzioneru: Samo su se oko Zvezde i Partizana "svađali"!

Mondo 24.06.2021
Novak Đoković je na dirljiv način čestitao Viktoru Troickom na impresivnoj karijeri, a sada kada je u penziji - jedino Zvezda i Partizan ostaju tačka oko koje se teniski asovi spore! Novak Đoković je na dirljiv način čestitao Viktoru Troickom na… »
Troicki okončao karijeru, Novak mu čestitao

Troicki okončao karijeru, Novak mu čestitao

Sportski žurnal 24.06.2021
Kraj sjajne karijere, ali i veliki početak umnožavanja tog dragocenog igračkog iskustva. Viktor Troicki je završio karijeru nakon što nije uspeo da se plasira na Vimbldon. Troicki je u drugom kolu kvalifikacija poražen od Amerikanca Brendonda… »

Vesti dana »