Povezane vesti
Zrenjaninka izbola majku troje dece posle sastanka u kafiću
Nova 25.06.2021
Na majku dve devojčice bliznakinje, S. R. (28 ) iz Zrenjanina, nožem je nasrnula, u nameri da je ubije, vršnjakinja A. G., takođe iz Zrenjanina, nakon čega je pokušala da pobegne, ali je brzom intervencijom policije, pronađena i lišena slobode… »
Devojka izbola sestru bliznakinju
Radio 021 25.06.2021
U Zrenjaninu je juče došlo do sukoba dve devojke u kom je jedna devojka drugu izbola nožem. Incident se dogodio na obali Begeja, kod bivše fabrike šešira. Kako Novosti nezvanično saznaju, devojke koje su se sukobile su sestre bliznakinje… »
Prve slike sa mesta napada u zrenjaninu: Devojka izbola sugrađanku, povređena i dalje u operacionoj sali (foto)
Večernje novosti 24.06.2021
Foto: B. G. Incident se dogodio na obali Begeja, kod bivše fabrike šešira. Svedoci kažu za "Novosti" da su sa devojkama bila i dva mladića, koji su nakon svađe i nasrtaja nožem otrčali do portira u nekadašnjoj fabrici i zvali policiju. Foto… »
Vesti dana »
![Druga etapa studentskog marša za Kragujevac, i biciklisti iz Novog Sada se pridružuju](https://nstatic.net/802/38964802ytcgog.jpg)
Druga etapa studentskog marša za Kragujevac, i biciklisti iz Novog Sada se pridružuju
RTV pre 4 minutajoš 54 povezane
![Ko stoji iz kompanije koja je kupila SBB? Akvizicija Telenora bio je najveći dil u ovom delu Evrope, proširili se kroz…](https://nstatic.net/806/38967806brhrus.jpg)
Ko stoji iz kompanije koja je kupila SBB? Akvizicija Telenora bio je najveći dil u ovom delu Evrope, proširili se kroz Yettel! Evo šta je sve prvi čovek te grupe otkrio za "Blic Biznis"
Blic pre 1 satjoš 59 povezanih
![Hegset: Povratak na granice koje je Ukrajina imala do 2014. nije moguć; Medvedev odbacuje ideju o razmeni teritorija](https://nstatic.net/639/38963639ofzutx.jpg)
Hegset: Povratak na granice koje je Ukrajina imala do 2014. nije moguć; Medvedev odbacuje ideju o razmeni teritorija
RTS pre 58 minutajoš 49 povezanih