Povezane vesti

Troje poginulih u padu helikoptera ruske Nacionalne garde

Troje poginulih u padu helikoptera ruske Nacionalne garde

Al Jazeera 25.06.2021
Nacionalna garda je saopćila kako nije utvrđen uzrok pada helikoptera Mi-8 tokom trenažnog leta. Tri člana posade su poginula sinoć kada se helikopter ruske Nacionalne garde srušio u blizini Sankt Petersburga, saopćile su vlasti, prenosi agencija… »
U padu helikoptera ruske Nacionalne garde poginula tri člana posade

U padu helikoptera ruske Nacionalne garde poginula tri člana posade

Danas 25.06.2021
Helikopter Mi-8 ruske Nacionalne garde srušio se danas u blizini Sankt Peterburga, a u nesreći su poginula sva tri člana posade, saopštilo je Ministarstvo za vanredne situacije Lenjingradske oblasti. U pitanju je bio trenažni let, a za sada nije… »
Srušio se vojni helikopter u Rusiji, poginule tri osobe

Srušio se vojni helikopter u Rusiji, poginule tri osobe

Nova 25.06.2021
Tri osobe su poginule kada se helikopter Mi-8 srušio u Lenjingradskoj oblasti u Rusiji, saopštio je danas severozapadni okrug ruske Nacionalne garde. Kako navodi agencija Tass, preliminarni izveštaji pokazuju da su stradala tri vojna člana posade… »
Nesreća kod Lenjingrada: U padu helikoptera poginula tri pripadnika Nacionalne garde

Nesreća kod Lenjingrada: U padu helikoptera poginula tri pripadnika Nacionalne garde

Blic 24.06.2021
Helikopter ruske Nacionalne garde srušio se danas u regionu Lenjingrada i tom prilikom su poginula tri člana posade. "Prema preliminarnim izveštajima, poginula su sva tri člana posade", saopšteno je iz Nacionalne garde. Helikopter je bio na… »

Vesti dana »