Povezane vesti

Stravična scena na adi: Mladić šutnuo devojku u glavu naočigled pune plaže

Stravična scena na adi: Mladić šutnuo devojku u glavu naočigled pune plaže

Blic 25.06.2021
Posetioci beogradskog kupališta, Ada Ciganlija, prisustvovali su danas užasnoj, nasilnoj i šokantnoj sceni, kada je jedan mladić naočigled velikog broja kupača, posle kraće verbalne rasprave, šutnuo nogom devojku po sred lica. "Prestani Nikola… »
Snimak privođenja nasilnika sa Ade Ciganlije, koji je šutnuo ženu u glavu

Snimak privođenja nasilnika sa Ade Ciganlije, koji je šutnuo ženu u glavu

Telegraf 25.06.2021
Visoki muškarac napadao je ženu uzvikujući: "Šta me praviš budalom!" Snimak hapšenja nasilnika sa Ade Ciganlije i detalje njegovog privođenja objavio je MUP Srbije. Podsetimo, na društvenim mrežama juče je osvanuo jeziv snimak scene sa Ade… »
Devojka koja je pomogla ženi na Adi vikala na muškarce: Alo, muškarčine, gledate, a ja je spasavam

Devojka koja je pomogla ženi na Adi vikala na muškarce: Alo, muškarčine, gledate, a ja je spasavam

Telegraf 25.06.2021
MUP je pozvao sve koji imaju saznanja u vezi sa ovim slučajem da se jave kako bi sve što pre rasvetleli. Devojka koja se našla na Adi Ciganliji u trenutku žestokog nasilja, kada je jedan muškarac nogom u glavu udara ženu, o čemu postoji i snimak… »
"Hoćete kokice?! Postali smo stoka" Devojka prebijena na krcatoj Adi Ciganliji, ali jedan detalj je još mračniji

"Hoćete kokice?! Postali smo stoka" Devojka prebijena na krcatoj Adi Ciganliji, ali jedan detalj je još mračniji

Mondo 25.06.2021
Snimak sa Ade Ciganlije na kojem muškarac preti ženi, a potom je udara u glavu, šokirao je sve. Snimak sa Ade Ciganlije na kojem muškarac preti ženi, a potom je udara u glavu, šokirao je sve. Na društvenim mrežama osvanuo je šokantan snimak… »
Šokantan snimak sa ade ciganlije: Muškarac juri ženu, a potom je krvnički šutira u glavu (uznemirujući video)

Šokantan snimak sa ade ciganlije: Muškarac juri ženu, a potom je krvnički šutira u glavu (uznemirujući video)

Večernje novosti 24.06.2021
Foto: Instagram/dnevnadozabeograda Neimenovani muškarac je snimljen kako je prvo juri i fizički joj preti, da bi je zatim krvnički udario nogom u glavu iz sve snage. A post shared by Beograd (@dnevnadozabeograda) Ono što je posebno uznemirujuće je i… »

Vesti dana »