Povezane vesti

Čedomir Jovanović priznao krivicu za napad teniskim reketom

Čedomir Jovanović priznao krivicu za napad teniskim reketom

Radio 021 25.06.2021
Lider Liberalnodemokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je danas da je "priznao krivicu" za incident u julu prošle godine. On je tada teniskim reketom pretukao vlasnika "Fizio centra" Žarka Ivkovića. On je medijima posle saslušanja u Tećem… »
Čeda se obratio javnosti nakon saslušanja: Jovanović priznao da je tukao vlasnika klinike! "Jeleni je samo krenula suza"

Čeda se obratio javnosti nakon saslušanja: Jovanović priznao da je tukao vlasnika klinike! "Jeleni je samo krenula suza"

Mondo 25.06.2021
Predsednik LDP Čedomir Jovanović izašao je sa saslušanja u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u kojem je davao izjavu povodom incidenta koji se dogodio jula prošle godine kada je teniskim reketom napao vlasnika klinike "Fiziocentar". Jovanović je… »
Čeda ponovo opleo po Rebiću: Belivuk ga je vukao za uši

Čeda ponovo opleo po Rebiću: Belivuk ga je vukao za uši

Nova 25.06.2021
Političar i lider LDP Čedomir Jovanović dao je danas izjavu u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu povodom incidenta koji se dogodio jula prošle godine, kada je teniskim reketom pretukao vlasnika "Fizio centra" Žarka Ivkovića, a potom se u… »
Jovanović priznao da je reketom pretukao vlasnika „Fizio centra“

Jovanović priznao da je reketom pretukao vlasnika „Fizio centra“

N1 Info 25.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović priznao je krivicu tokom saslušanja u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu rekavši da je tačno da je u julu prošle godine teniskim reketom pretukao vlasnika "Fizio centra" Žarka Ivkovića. On se obratio medijima po… »
Jovanović priznao da je tukao vlasnika „Fizio centra“

Jovanović priznao da je tukao vlasnika „Fizio centra“

Nova 25.06.2021
Političar i lider LDP Čedomir Jovanović izašao je nakon sat i po vremene sa saslušanja u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u kojem je davao izjavu povodom incidenta koji se dogodio jula prošle godine kada je teniskim reketom pretukao vlasnika… »
Čeda Jovanović posle saslušanja: Pukao sam i udario ga ćerkinim reketom, a evo šta je prethodilo incidentu ispred…

Čeda Jovanović posle saslušanja: Pukao sam i udario ga ćerkinim reketom, a evo šta je prethodilo incidentu ispred…

Večernje novosti 25.06.2021
Foto: S.J.M. Lider LDP- a je potvrdio da je udario Žarka Ivkovića, što se i vidi na snimcima. - Dok sam ja bio u bolnici i borio se za život, neko je video priliku za sebe da otima imovinu mojoj porodici, koristeći činjenicu da je moja supruga… »
Čeda Jovanović stigao na saslušanje u tužilaštvo

Čeda Jovanović stigao na saslušanje u tužilaštvo

Nova 25.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović pojavio se nešto pre 9 sati u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, gde bi trebalo da bude saslušan povodom incidenta koji se dogodio prošle godine, kada je fizički nasrnuo na fizioterapeta Žarka Ivkovića… »

Vesti dana »