Povezane vesti
Otimaju nam Kosovski boj
Vesti online 25.06.2021
Novi atak iz Prištine na srpske svetinje na Kosmetu pokrenuo je istoričar Jusuf Budžovi, koji uoči velikog srpskog praznika Vidovdana traži da prištinska vlast preuzme memorijalni kompleks Gazimestan, gde se odigrao čuveni Kosovski boj i proglasi ga za… »
Otimaju nam i Gazimestan: Tvrde da Srbija nije postojala u srednjem veku
Pravda 25.06.2021
Istoričar iz Prištine Jusuf Budžovi smatra da tzv. Kosovo mora da preuzme memorijalni kompleks Gazimestan i proglasi ga za spomenik kulturno-istorijskog nasleđa Kosova. Budžovi je napisao da to znači redefinisanje spomen obeležja sa istorijskog i… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 1 satjoš 7 povezanih

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Kurti bi da "ukine" Srbe na: KiM "Stop" za dve srpske stranke na izborima: Hoće da ukloni konkurenciju dok Amerika šalje upozorenja, a sve liči na reprizu već viđene sapunice
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Vojnici Nacionalne garde na ulicama Vašingtona počeće da nose oružje
Danas pre 6 satijoš 1 povezana