Povezane vesti

Skandal pred meč s hrvatskom! Zvezdi Španije prete! "Najteže mi pada kada žele smrt moje dece!"

Skandal pred meč s hrvatskom! Zvezdi Španije prete! "Najteže mi pada kada žele smrt moje dece!"

Sportal blic 25.06.2021
Španski fudbaler Alvaro Morata našao se u nemilosti navijača "crvene furije", jer se propisno ispromašivao u prve tri utakmice grupne fazem, koje je njegova selekcija igrala pred svojom publikom u Sevilji. Umesto aplauza i podrške, španski navijači… »
‘Nadam se da će ti deca umreti’: Zvezda Španije dobija jezive pretnje, sve o paklu kroz koji prolazi otkrio u emisiji…

‘Nadam se da će ti deca umreti’: Zvezda Španije dobija jezive pretnje, sve o paklu kroz koji prolazi otkrio u emisiji…

Hot sport 25.06.2021
Španski napadač govorio je o torturi kroz koju je prošao… Jedan od sjajnih mečeva osmine finala EURO 2020 biće Hrvatska – Španija, a napadač ‘crvene furije’ Alvaro Morata otkrio je da mu stiže jezive pretnje i uvrede čak i na račun… »
Morata: Razumem kritike, ali pretnje smrću su previše

Morata: Razumem kritike, ali pretnje smrću su previše

N1 Info 25.06.2021
Alvaro Morata prolazi kroz težak period na Evropskom šampionatu. Iako je Španija prošla grupnu fazu, napadač Juventusa je na meti žestokih kritika zbog svojih igara. Do sada je postigao jedan gol i to u remiju protiv Poljske. U prvom meču protiv… »
Skandal: Moratinoj deci prete smrću, nije mogao da zaspi

Skandal: Moratinoj deci prete smrću, nije mogao da zaspi

Nova 25.06.2021
Alvaro Morata prošao je kroz težak period zbog napada na društvenim mrežama. Morata se muči, ređa promašaje i kikseve, promašio je penal protiv Slovačke, a mnogi Španci revoltirani su jer je bilo 1:1 protiv Poljske. Tada je Morata bio jedini… »
Mračna strana fudbala! Jezivo: Zvezdi Španije poželeli da mu "umru deca"!

Mračna strana fudbala! Jezivo: Zvezdi Španije poželeli da mu "umru deca"!

Alo 25.06.2021
NIje lako Alvaru Morati... Ipak, ono najgore dogodilo se posle remija 1:1 protiv Poljske. Tada je Morata zapravo bio jedini strelac za Španiju, ali to nije sprečilo navijače da ga vređaju na najodvratnije načine. Morata je sve otkrio razgovarajući… »
Odvratno! "nadam se da će ti deca umreti": Zvezda Španije dobija pretnje, pred meč s Hrvatskom ne može da spava!

Odvratno! "nadam se da će ti deca umreti": Zvezda Španije dobija pretnje, pred meč s Hrvatskom ne može da spava!

Mondo 25.06.2021
Već neko vreme mu stižu jezive poruke, ali Alvaro Morata se trudi da što manje razmišlja o tome. Već neko vreme mu stižu jezive poruke, ali Alvaro Morata se trudi da što manje razmišlja o tome. Stvari na Evropskom prvenstvu se zahuktavaju i bliži… »

Vesti dana »