Povezane vesti
Stanka Pejanović ponovo izabrana u Upravni odbor NALED-a
Nedeljnik 25.06.2021
Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED) na 15. godišnjoj i 8. izbornoj skupštini organizacije ponovo je izabrala msc. Stanku Pejanović, potpredsednicu Hisense International i izvršnu potpredsednicu Hisense Europe, kao članicu novog… »
Stanka Pejanović ponovo izabrana u Upravni odbor NALED-a
Valjevska posla 25.06.2021
Naredne četiri godine, Stanka će zajedno sa novim rukovodstvom predvoditi ovu organizaciju, čiji su priroriteti po odluci članova – zaštita životne sredine, razvoj eUprave, suzbijanje sive ekonomije i razvoj zdravstvenog sistema. Pored toga, snažna… »
Gradonačelnik Kragujevca izabran za člana Upravnog odbora NALED-a
Pressek 25.06.2021
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izabran je na izbornoj skupštini za člana Upravnog odbora NALED-a, koja je održana u Beograda. On je u Upravni odbor NALED-a izabran iz redova predstavnika lokalnih samouprava. Pored gradonačelnika Kragujevca… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Sve više građana ispred Skupštine: Saobraćaj blokiran, stigla policija sa opremom za razbijanje demonstracija VIDEO
Nova pre 10 minutajoš 108 povezanih
U požaru u Specijalnom sudu oštećene kancelarije TOK-a, ali je dokumentacija spasena
Beta pre 4 satijoš 11 povezanih
U Srbiju stižu leteći taksiji: Finalizovan dogovor sa kompanijom „Archer“ za EXPO 2027
Glas juga pre 35 minutajoš 33 povezane





