Povezane vesti
Pronađen nestali 83-godišnjak iz okoline Vranja
Južne vesti 25.06.2021
Rista Jović iz sela Žapsko kod Vranja, za kojim se tragalo 2 dana, pronađen je u susednom selu Buštranje, potvrđeno je Južnim vestima u policiji. Iz policije nisu precizirali da li je muškarac povređen, ni ko ga je našao, rečeno je samo da je potraga… »
Nestao stariji muškarac iz okoline Vranja
Južne vesti 25.06.2021
Porodica i policija od srede, 23. juna tragaju za 83-godišnjim Ristom Jovićem iz sela Žapsko, kod Vranja, koji je nestao nakon što je napustio kuću u jutarnjim časovima tog dana. Prema rečima njegovog sina, Rista je dementan i dešavalo se i ranije da… »
Nestao Rista Jović, porodica moli za pomoć
OK radio 25.06.2021
Rista Jović (83) iz sela Žapsko, nestao je u sredu, 23. juna u jutarnjim satima. Prema rečima porodice, od kada je pre dva dana napustio kuću, gubi mu se svaki trag. Iste večeri, nestanak je prijavljen policiji, nakon čega je raspisana objava za nestalim… »
Nestao rista Jović kod Vranja: Policija i porodica mole za pomoć (foto)
Večernje novosti 25.06.2021
Foto: Privatna arhiva Vranjskoj policiji 23. juna u večernjim satima prijavljen je nestanak starijeg lica iz sela Žapsko kod Vranja. Istog dana raspisana je objava za nestalim licem i intezivno se traga za njim. Foto: Privatna arhiva… »
Vesti dana »

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
N1 Info pre 2 satajoš 13 povezanih

Slučaj napada na Kobre: Od šestoro saslušanih, pet ide u pritvor na Klisi, jedna u kućni
Novi magazin pre 25 minutajoš 26 povezanih

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 66 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i postepenim razvedravanjem
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 27 povezanih