Povezane vesti

Dan posle „bliskog susreta“ Vučić poručuje: Sledeći put ih zovem na kafu

Dan posle „bliskog susreta“ Vučić poručuje: Sledeći put ih zovem na kafu

N1 Info 26.06.2021
Dan posle bliskog susreta sa Vukom Jeremićem u Predsedništvu Srbije Aleksandar Vučić iz Rudne glave gde je otvarao fabriku, priznaje da je umesto burne reakcije možda trebalo da pozove predstavnike Narodne stranke na kafu. Međutim, urednik Nove… »
Vukadinović: Nigde u Evropi predsednik ne zove na tuču!

Vukadinović: Nigde u Evropi predsednik ne zove na tuču!

Pravda 26.06.2021
Urednik "Nove srpske političke misli" i bivši poslanik Đorđe Vukadinović ocenio je u Novom danu da je jučerašnje suočavanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića pokazalo "na šta nam se sveo… »
Vukadinović: Nigde u Evropi predsednik ne zove na tuču

Vukadinović: Nigde u Evropi predsednik ne zove na tuču

Nova 26.06.2021
Urednik "Nove srpske političke misli" i bivši poslanik Đorđe Vukadinović ocenio je u Novom danu da je jučerašnje suočavanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića pokazalo "na šta nam se sveo… »
Vučić okružen „kobrama“ pretio Jeremiću, sad besramno laže: Sam sam sišao!

Vučić okružen „kobrama“ pretio Jeremiću, sad besramno laže: Sam sam sišao!

Pravda 26.06.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je danas, na konferenciji za medije u fabrici Jumko u Rudnoj Glavi da ne želi da prepričava događaje u Predsedništvu od prethodnog dana, jer je sa tim, kako je rekao, završio u osmom razredu. On je rekao… »
Vučić: Desio se Jeremićev politički performans, a ne bog zna šta

Vučić: Desio se Jeremićev politički performans, a ne bog zna šta

Radio 021 26.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se u predsedništvu, kada je u tu zgradu došao predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić sa saradnicima, nije desilo bog zna šta važno. "Oni su vikali, vređali, njih petorica, ja bio sam, ne možete da… »
Vučić: Normalna, pristojna Srbija se ne boji Jeremićevih batinaša

Vučić: Normalna, pristojna Srbija se ne boji Jeremićevih batinaša

Danas 26.06.2021
Opet bih sišao dole da dođu ovi iz Narodne stranke da pokažem kako se normalna, pristojna Srbija ne boji batinaša, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Rudne Glave. On je to kazao odgovarajući na novinarsko pitanje o jučerašnjem… »
Vučić u rudnoj glavi: Predsednik najavio povećanje plata radnicima - Počinje sa radom proizvodni pogon fabrike "Jumko"…

Vučić u rudnoj glavi: Predsednik najavio povećanje plata radnicima - Počinje sa radom proizvodni pogon fabrike "Jumko"…

Večernje novosti 26.06.2021
Foto: Novosti Pitanja novinara Vučić je komentarisao jučerašnji incident Vuka Jeremića, kao i izjave Aljbina Kurtija. Na pitanje povodom Kurtijeve izjave francuskom "Mondu" da on (Vučić) i dalje Kosovo smatra teritorijom koju Srbija jednoga dana… »
Vučić: Normalna i pristojna Srbija se ne plaši onih koji prete

Vučić: Normalna i pristojna Srbija se ne plaši onih koji prete

RTS 26.06.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se juče u Predsedništvu, kada su se pojavili funkcioneri Narodne stranke, nije desilo "bog zna šta važno", da su oni vikali i vređali ga, ali da on ne želi da učestvuje u takvim pričama. Što se tiče… »
Vukadinović: Sukob Vučića i Jeremića pokazao na šta nam se sveo politički život

Vukadinović: Sukob Vučića i Jeremića pokazao na šta nam se sveo politički život

N1 Info 26.06.2021
Urednik "Nove srpske političke misli" i bivši poslanik Đorđe Vukadinović ocenio je u Novom danu da je jučerašnje suočavanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića pokazalo "na šta nam se sveo… »

Vesti dana »