Povezane vesti

Đoković puca od samopouzdanja: Nadam se da ću saznati kako je osvojiti 20 grend slemova!

Đoković puca od samopouzdanja: Nadam se da ću saznati kako je osvojiti 20 grend slemova!

Vesti online 26.06.2021
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je da veruje da će da osvoji Vimbldon. Đoković je stigao u London sa ciljem da osvoji 20. grend slem titulu i izjednači se sa Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom. Novak je imao prvo druženje sa… »
Poznat termin kada Novak kreće u odbranu titule Vimbldona

Poznat termin kada Novak kreće u odbranu titule Vimbldona

Nova 26.06.2021
Prvi reket planete Novak Đoković igraće u ponedeljak od 14 sati i 30 minuta prvi meč na ovogodišnjem Vimbldonu. On će time otvoriti program, što tradicionalno radi šampion prošlog izdanja slavnog turnira. Novak je 2019. u finalu pobedio Rodžera… »
Novak pred Vimbldon: Kako je u „mehuru“? Nije idealno!

Novak pred Vimbldon: Kako je u „mehuru“? Nije idealno!

N1 Info 26.06.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković nalazi se u Londonu gde se priprema za start Vimbldona, trećeg grend slem turnira sezone, na kojem će braniti šampionsku titulu. Srpsk igrač govorio je za medije o “mehuru” slavnog turnira, činjenici da… »
Neka se pripremi Drejper: Đoković u ponedeljak kreće u odbranu titule na Vimbldonu

Neka se pripremi Drejper: Đoković u ponedeljak kreće u odbranu titule na Vimbldonu

Vesti online 26.06.2021
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković igraće u ponedeljak meč prvog kola na Vimbldonu protiv Britanca Džeka Drejpera. Ovaj duel je planiran kao prvi meč dana na Centralnom stadionu, a neće početi pre 13.30 časova. Đoković brani titulu… »
Novak mu odgovorio - ja sam Srbin! Britanac hteo da otme Noleta, sada njegov sin igra protiv Đokovića na Vimbldonu!

Novak mu odgovorio - ja sam Srbin! Britanac hteo da otme Noleta, sada njegov sin igra protiv Đokovića na Vimbldonu!

Mondo 26.06.2021
Britanac Rodžer Drejper hteo je da prisvoji Novaka Đokovića za svoju zemlju, to mu nije pošlo za rukom, a 15 godina kasnije njegov sin će probati da iznenenadi Srbina na Vimbldonu! Britanac Rodžer Drejper hteo je da prisvoji Novaka Đokovića za… »
Poznat termin - Novak ozbiljno pristupa prvom rivalu: "Imam veliko samopouzdanje"

Poznat termin - Novak ozbiljno pristupa prvom rivalu: "Imam veliko samopouzdanje"

Sportske.net 26.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da "mora da uradi domaći" pre nego što se susretne sa Britancem Džekom Drejperom. Nakon što se uspešno pripremio za predstojeći Vimbldon budući da je u paru sa Gomes-Ererom došao do polufinala… »
Britanac ne krije uzbuđenje: Novak? Radujem se ponedeljku

Britanac ne krije uzbuđenje: Novak? Radujem se ponedeljku

N1 Info 26.06.2021
Mladi britanski teniser Džek Drejper izjavio je da se raduje meču sa Novakom Đokovićem u prvom kolu Vimbldona. Kao aktuelni šampion, Đoković će prvi meč u Londonu igrati u ponedeljak, a rival će mu biti novi miljenik Britanaca. Drejper je… »

Vesti dana »