Povezane vesti

Britanski ministar zdravlja podneo ostavku zbog kršenja korona mera

Britanski ministar zdravlja podneo ostavku zbog kršenja korona mera

Slobodna Evropa 27.06.2021
Britanski ministar zdravlja Matt Hancock podneo je 27. juna ostavku nakon kršenja mera fizičke distance. Hankok je ostavku podneo nakon što je britanski tabloid San objavio je fotografije na kojima se oženjeni Hencock ljubi sa pomoćnicom u… »
Britanski ministar zdravlja podneo ostavku posle skandala

Britanski ministar zdravlja podneo ostavku posle skandala

Danas 27.06.2021
Britanski ministar zdravlja Met Henkok podneo je danas ostavku nakon kršenja mera socijalne distance sa pomoćnicom sa kojom je navodno imao aferu. Britanski tabloid San objavio je fotografije na kojima oženjeni Henkok ljubi višu pomoćnicu Đinu… »
Britanija: Ministar zdravlja podnio ostavku zbog zagrljaja

Britanija: Ministar zdravlja podnio ostavku zbog zagrljaja

Al Jazeera 27.06.2021
Mat Hancock je prošlog mjeseca zagrlio kolegicu i prekršio socijalnu distancu koja je tada bila na snazi. Ministar zdravlja Velike Britanije Mat Hancock podnio je ostavku nakon što je prekršio socijalnu distsancu jer je poljubio kolegicu. U pismu… »
Izneverio sam narod: Britanski ministar zdravlja podneo ostavku nakon skandala (foto)

Izneverio sam narod: Britanski ministar zdravlja podneo ostavku nakon skandala (foto)

Večernje novosti 26.06.2021
Foto: Tanjug/AP Photo U pismu upućenom premijeru Borisu DŽonsonu, Henkok navodi da "vlada duguje narodu koji se mnogo žrtvovao tokom pandemije". - Moramo biti iskreni sa narodom ako ih izneverimo, kao što sam to ja uradio, kršeći pravila - napisao… »

Vesti dana »