Povezane vesti

Džejla: Bolele su me afere koje su mi pakovali za Mariju

Džejla: Bolele su me afere koje su mi pakovali za Mariju

Nova 27.06.2021
Pobednica prethodne sezone „Zvezda Granda“, Džejla Ramović pojavila se sinoć na finalu popularnog muzičkog takmičenja kako bi pružila podršku svojim favoritima, među kojima je bio i Mahir Mulalić, ali i kolegama sa kojima je ranije nastupala… »
Džejla Ramović nakon priča o aferi: Nije mi bilo svejedno!

Džejla Ramović nakon priča o aferi: Nije mi bilo svejedno!

Svet plus 27.06.2021
Džejla Ramović nakon priča o aferi priznala šta joj je tokom proteklog perioda teško palo, kao i koja je za nju trenutno bolna tema. Nije mi bilo svejedno! Pevačica Džejla Ramović, koja je svojim anđeoskim glasom odnela pobedu u prošloj sezoni… »
Bolele su me priče o aferi sa Marijom: Džejla Ramović prvi put o odnosu sa pevačicom, otkrila da li je sada u vezi!

Bolele su me priče o aferi sa Marijom: Džejla Ramović prvi put o odnosu sa pevačicom, otkrila da li je sada u vezi!

Mondo 27.06.2021
Džejla Ramović progovorila o odnosu sa Marijom Šerifović. Džejla Ramović progovorila o odnosu sa Marijom Šerifović. Džejla Ramović pojavila se na finalu ovogodišnje sezone takmičenja Zvezde Granda i za medije komentarisala mnoge detalje i… »
Umalo pokazala previše: Učesnica Zvezda Granda se pojavila u veoma slobodnom izdanju - tračice po telu, sve se useklo

Umalo pokazala previše: Učesnica Zvezda Granda se pojavila u veoma slobodnom izdanju - tračice po telu, sve se useklo

Blic 27.06.2021
Učesnica "Zvezda Granda" Belma Huseinefendić podigla je temperaturu u večerašnjem finalu ovog muzičkog takmičenja. Ona je pevala pesme "Iza osmeha" i "Još te volim", a njen stajling prikovao je gledaoce za male ekrane. Belma se pojavila u veoma… »

Vesti dana »