Povezane vesti

Zvezda pronašla pojačanje: Rumunski Ronaldo hoće na ‘Marakanu’, sam otkrio detalje pregovoara sa crveno-belima! (video)

Zvezda pronašla pojačanje: Rumunski Ronaldo hoće na ‘Marakanu’, sam otkrio detalje pregovoara sa crveno-belima! (video)

Hot sport 27.06.2021
Crvena zvezda se u Austriji priprema za novu sezonu, u kojoj navijači očekuju da će ponovo igrati neko evropsko takmičenje, te odbraniti duplu krunu. Međutim, u ovom momentu ih možda i više zanima, koga će uprava na tom planu angažovati kao… »
Zbog zvezde se odriče novca i vraća na Marakanu: Stankoviću stiže igrač za Ligu šampiona, čeka se još jedan detalj!

Zbog zvezde se odriče novca i vraća na Marakanu: Stankoviću stiže igrač za Ligu šampiona, čeka se još jedan detalj!

Mondo 27.06.2021
Kako stoje stvari, sve smo bliži tome da će Nenad Krstičić ponovo igrati u Crvenoj zvezdi. Kako stoje stvari, sve smo bliži tome da će Nenad Krstičić ponovo igrati u Crvenoj zvezdi. Crvena zvezda polako "sklapa kockicke" po pitanju transfera u… »
Ronaldo u zvezdi!? Sam se pohvalio transferom: Pravo niotkuda bomba prelaznog roka - Rumun hoće na Marakanu!

Ronaldo u zvezdi!? Sam se pohvalio transferom: Pravo niotkuda bomba prelaznog roka - Rumun hoće na Marakanu!

Mondo 27.06.2021
U Rumuniji je odjeknula vest da će Crvena zvezda dobiti novo pojačanje iz redova tamošnjeg kluba. U Rumuniji je odjeknula vest da će Crvena zvezda dobiti novo pojačanje iz redova tamošnjeg kluba. Crvena zvezda se priprema za novu sezonu i novi napad… »

Vesti dana »