Povezane vesti

Federiči: KBS može na sever Kosova samo sa mojom dozvolom

Federiči: KBS može na sever Kosova samo sa mojom dozvolom

Nova 27.06.2021
Komandant Kfora Franko Federiči izjavio je danas da pripadnici Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS) mogu da odu na sever Kosova i Metohije samo pošto od njega za to dobiju dozvolu, prenosi Ekonomija onlajn. Federiči je u intervjuu za TV Kljan Kosova… »
Komandant Kfora: KBS ne može na sever Kosova bez moje dozvole

Komandant Kfora: KBS ne može na sever Kosova bez moje dozvole

RTS 27.06.2021
General-major Franko Federiči, komandant Kfora, kaže da pripadnici Kosovskih bezbednosnih snaga mogu da odu na sever Kosova tek pošto od njega za to dobiju dozvolu, prenosi "Ekonomija onlajn". Federiči je u intervjuu za Kljan Kosova istakao i da NATO… »
Komandant Kfora: KBS može na sever tek posle mog odobrenja

Komandant Kfora: KBS može na sever tek posle mog odobrenja

Pravda 27.06.2021
Komandant Kfora Franko Federiči izjavio je danas da pripadnici Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS) mogu da odu na sever Kosova i Metohije samo pošto od njega za to dobiju dozvolu, prenosi Ekonomija onlajn. Federiči je u intervjuu za TV Kljan Kosova… »
Komandant kfora demantovao kurtija: Tzv. KBS ne mogu na sever Kosova i Metohije bez mog odobrenja

Komandant kfora demantovao kurtija: Tzv. KBS ne mogu na sever Kosova i Metohije bez mog odobrenja

Večernje novosti 27.06.2021
Foto: Printscreen - Pre bilo kakvog raspoređivanja na severnom delu Kosova (i Metohije), (tzv.) KBS mora da ima moje odobrenje, u skladu sa prethodnim sporazumom sa (tzv.) kosovskim "institucijama", za koji NATO očekuje da nastavi da sprovodi - istakao… »

Vesti dana »