Povezane vesti
Zvezdina tri gola za pola sata, pa rutina! Ivanić je sve počeo, a završeno je 4:0! (video)
Mondo 28.06.2021
Crvena zvezda slavila u prvom pripremnom meču. Crvena zvezda slavila u prvom pripremnom meču Naporan rad, treninzi, umorne noge, sve ono što pripreme svake godine nose sa sobom. Zbog toga igrači jedva čekaju da igraju utakmice. Dočekali su to i igrači… »
Nikolić: Ako pripreme nisu teške, onda nešto ne valja
Mozzart sport 28.06.2021
Mladom vezisti Crvene zvezde naporni treninzi ne padaju teško. Prvu proveru tokom priprema za predstojeću sezonu u Austriji, fudbaleri Crvene zvezde imaće od 18.30 protiv GAK-a (prenos na TV Arena Sport). Prethodnih dana, kao što je običaj za početak… »
Zvezdin vezista šalje poruku sa priprema: „Jedva čekam punu Marakanu“!
Hot sport 28.06.2021
Veljko Nikolić istakao ciljeve za sezonu koja sledi. Vredno treniraju fudbaleri Crvene zvezde na pripremama u Austriji, uz to ih danas očekuje i prva kontrolna utakmica, a talentovani Veljko Nikolić zadovoljan je kako sve protiče u Štegersbahu. –… »
Vesti dana »

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Automobili na granici sa Hrvatskom čekaju četiri sata, ka Mađarskoj po sat i po
Danas pre 6 satijoš 1 povezana