Povezane vesti
Đorđević: Pokret Oslobođenje neće izaći na izbore
Nova 29.06.2021
Predsednik pokreta "Oslobođenje" Mlađan Đorđević danas je ocenio da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "obmanuje javnost" time što je rekao da taj pokret neće izaći na izbore "jer zna da ga narod neće" i dodao da su razlozi za to potpuno suprotni… »
Đorđević: Pokret 'Oslobođenje' neće izaći na izbore jer nisu slobodni
Beta 29.06.2021
Predsednik pokreta "Oslobodjenje" Mladjan Djordjević danas je ocenio da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "obmanuje javnost" time što je rekao da taj pokret neće izaći na izbore "jer zna da ga narod neće" i dodao da su razlozi za to potpuno suprotni… »
Đorđević odgovara Vučiću: Ako te narod hoće, zašto ne održiš slobodne izbore?
Pravda 29.06.2021
Predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević odgovorio je Aleksandru Vučiću koji je na jutrošnjoj konferenciji za štampu rekao da „Đorđević neće da izađe na izbore jer zna da ga narod neće“. Vučić je tako reagovao na Đorđevićeve tvrdnje iz intervjua… »
Vesti dana »

Ubica čarlija kirka ugravirao reči na mecima Poslao je jezivu poruku, evo šta je pisalo
Dnevnik pre 1 satjoš 56 povezanih

Skuplje grejanje od oktobra: Većina toplana u Srbiji povećala cene za predstojeću sezonu
Danas pre 7 satijoš 20 povezanih

U Nišu ovog vikenda drugi „protest protiv blokada“: SNS organizovano poziva članove i traži potvrdu učešća
Danas pre 9 satijoš 16 povezanih