Повезане вести
Нормализација односа Београда и Приштине важна за читаву Европу
Политика 29.06.2021
Нормализација односа Београда и Приштине важна је за успостављање дуготрајног мира не само за две стране, већ и за Западни Балкан, али и Европу, поручено је данас са конференције „У сусрет споразуму” коју је организовао… »
"Налажење на пола пута": Компромис Београда и Приштине треба да се изроди у дијалогу
Блиц 29.06.2021
Компромис између Београда и Приштине треба да се изроди у дијалогу и разговорима које две стране воде под покровитељством ЕУ, каже директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић. Он је, након конференције "У сусрет… »
Вучићева грешка ненамерна - помоћ Србима у Косову Пољу
РТВ 29.06.2021
БЕОГРАД - Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да председник Александар Вучић није намерно направио грешку када је реч о Србима који живе у Косову Пољу и најавио да ће држава Србија управо… »
Вести дана »

'Дошао је и тај дан': Трамп одложио сусрет са Путином и увео санкције руским нафтним гигантима
BBC News пре 1 сатјош 44 повезане

Америчке санкције подигле цене нафте за три одсто: Забележен скок од 3 одсто
Блиц пре 6 минутајош 98 повезаних

Ове недеље нова измена Уредбе о ограничавању маржи због притисака трговаца
Прессек пре 5 сатијош 25 повезаних

Зоран Ђајић уочи годишњице трагедије у Новом Саду: „Било је и претњи, неке су биле и озбиљне. Да нисам то урадио, не бих могао да живим сам са собом“
Нова пре 2 сатајош 23 повезане

"Слава Мађарској" Орбан о рату у Украјини: Све би било готово да Брисел није омео Трампову мировну мисију
Вечерње новости пре 40 минутајош 21 повезана