Povezane vesti

Zbog Bogdana O'Nil progovorio srpski: "Bogi, hoćeš mi objasniti nešto kod vas na - vić?" (video)

Zbog Bogdana O'Nil progovorio srpski: "Bogi, hoćeš mi objasniti nešto kod vas na - vić?" (video)

Večernje novosti 30.06.2021
FOTO: Printskrin/Tviter/NBAonTNT Bogdanović je prethodne noći postigao šest trojki protiv Milvokija, izjednačio je rezultat u seriji na 2:2, a onda se kao najbolji igrač meča uključio u emisiju sa NBA legendama. Odmah na startu dočekao ga je… »
Šou! Šek zbog Bogdana progovorio na srpskom - "popravljaš se": Bogi, hoćeš mi objasniti nešto kod vas na -vić?

Šou! Šek zbog Bogdana progovorio na srpskom - "popravljaš se": Bogi, hoćeš mi objasniti nešto kod vas na -vić?

Mondo 30.06.2021
Bogdan Bogdanović je odigrao maestralno prošle noći, pa ga je i Šekil O'Nil počastio pohvalama na srpskom. Bogdan Bogdanović je odigrao maestralno prošle noći, pa ga je i Šekil O'Nil počastio pohvalama na srpskom. Srpski košarkaš Bogdan… »
Ludilo! 6 trojki povređenog Bogdana: Izrešetao nesuđeni klub, ne odustaje od prstena!(video)

Ludilo! 6 trojki povređenog Bogdana: Izrešetao nesuđeni klub, ne odustaje od prstena!(video)

Mondo 30.06.2021
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je vukao povredu već nekoliko utakmica, ali je pokazao da Atlanta može da se osloni na njega. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je vukao povredu već nekoliko utakmica, ali je pokazao da Atlanta može da se osloni… »

Vesti dana »