Povezane vesti

Putin kaže da je primio vakcinu Sputnik V

Putin kaže da je primio vakcinu Sputnik V

Slobodna Evropa 30.06.2021
Ruski predsjednik Vladimir Putin započeo je svoje godišnju TV emisiju sa pozivima građana pozivajući ih da se vakcinišu protiv COVID-19 dok je zemlju zahvatio novi porast slučajeva korona virusa, prenosi redakcija Radija Slobodna Evropa na engleskom… »
Putin: NATO je navalio na naše granice…

Putin: NATO je navalio na naše granice…

Vesti online 30.06.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin održao je 18. put veliku konferenciju na kojoj je odgovarao na pitanja građana. Stanovnike Rusije su najviše interesovali unutrašnja pitanja: vakcinacija, finansijski problemi, infrastruktura. Međutim, obratio je… »
Putin otkrio koju vakcinu je primio: Imao sam temperaturu

Putin otkrio koju vakcinu je primio: Imao sam temperaturu

Nova 30.06.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin otkrio je danas koju vakcinu protiv koronavirusa je primio. Njegov izbor bila je ruska vakcina Sputnjik V. Putin, koji danas odgovara na pitanja građana Rusije, rekao je da su ga „zamolili da ne kaže koju vakcinu je… »
Putin u TV programu odgovara na pitanja građana, otkrio koju je vakcinu primio i kako ju je podneo

Putin u TV programu odgovara na pitanja građana, otkrio koju je vakcinu primio i kako ju je podneo

RTS 30.06.2021
Građani Rusije su poslali više od dva miliona pitanja za ruskog predsednika Vladimira Putina koji na njih odgovara u emisiji "Direktna linija" televizije "Rusija 24". Vladimir Putin je tačno u podne po lokalnom vremenu 18. put počeo da odgovara na… »
Putin otkrio koju je vakcinu primio: "Uveče sam imao samo blagu temperaturu"

Putin otkrio koju je vakcinu primio: "Uveče sam imao samo blagu temperaturu"

Večernje novosti 30.06.2021
Foto: Tanjug/AP Photo Putin, koji 18. put odgovara na pitanja građana, rekao je na početku programa da ne podržava obaveznu vakcinaciju i poručio je da se dalje širenje infekcije može sprečiti samo zahvaljujući vakcinaciji. U odgovoru na pitanje… »

Vesti dana »