Povezane vesti

„Beotablet” za đake od trećeg do šestog razreda

„Beotablet” za đake od trećeg do šestog razreda

Politika 30.06.2021
Ove digitalne naprave grad će 1. septembra pokloniti osnovcima, a nastavnicima i učiteljima laptope. Predstavljanje projekta u Sava centru Projekat „Beotablet” u okviru koga će svi beogradski učenici od trećeg do šest razreda 1. septembra dobiti… »
"Već sam platio za knjige, da li će mi novac biti vraćen?" Razrešavamo ovu i ostale dileme vezane za besplatne udžbenike

"Već sam platio za knjige, da li će mi novac biti vraćen?" Razrešavamo ovu i ostale dileme vezane za besplatne udžbenike

Blic 30.06.2021
Beogradski đaci od trećeg do šestog razreda će od septembra u školu nositi tablet umesto udžbenika, a Grad je obezbedio besplatne udžbenike za učenike prvog i drugog razreda, saopšteno je juče na prezentaciji u Sava Centru. Međutim, mnogi… »
Lepe vesti od vesića Beogradski osnovci dobijaju tablete i besplatne digitalne udžbenike

Lepe vesti od vesića Beogradski osnovci dobijaju tablete i besplatne digitalne udžbenike

Alo 30.06.2021
Oko 103 hiljada beogradski osnovaca od 1. septembra dobiće besplatne tablete i digitalne udžbenike, a prva dva razreda osnovne udžbenike, rekao je Goran Vesić gostujući u jutarnjem programu TV Pink. Projekat Grada Beograda „Beotablet” podrazumeva… »

Vesti dana »