Povezane vesti
Prodaja ili ne, on razmišlja samo o Zvezdi!
Sportske.net 30.06.2021
Fudbaler Crvene zvezde Željko Gavrić ocenio je danas da je još uvek rano da se razmišlja o nastupima u Evropi, kao i da je sada bitno biti fokusiran na sledeću prijateljsku utakmicu. "Generalno je još uvek rano da pričamo o evropskoj utakmici, trenutno… »
Raport iz austrije: Zvezda brusi formu, Gavrić poručuje: "Upijamo savete stručnog štaba"
Sportal blic 30.06.2021
, fudbaler , rekao je da je zadovoljan dosadašnjim tokom priprema u Austriji. On je za klupski sajt poručio: - Početak priprema je uvek identičan sa visokim intenzitetom treninga, radimo i na fizičkoj spremi i na taktici, tako da sve ide u dobrom smeru… »
Željko Gavrić: ‘Rano je da pričamo o evropskoj utakmici! Trenutno smo fokusirani na sledeći dan i meč’
Hot sport 30.06.2021
Mladi fudbaler vredno radi na priprema! Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se u Austriji gde se pripremaju za početak sezone, a mladi Željko Gavrić sumirao je dosadašnji deo rada i osvrnuo se na savete koje igrači dobijaju od šefa stručnog štaba Dejana… »
Vesti dana »
Ministar Selaković: Radujem se suđenju, prava meta nisam ja nego Vučić
Beta pre 2 satajoš 68 povezanih
Merc: EU i SAD usaglasile bezbednosne garancije za Ukrajinu
Vesti online pre 29 minutajoš 90 povezanih
Niko nije dobio potreban broj glasova za direktora RTS, konkurs se ponovo raspisuje
Radio 021 pre 1 satjoš 20 povezanih
Mrdić podneo krivičnu prijavu protiv Dolovac, Stamenkovića i dvoje tužilaca
NIN pre 18 minutajoš 19 povezanih




