Povezane vesti

Nadam se da ivanišević nema zamerki: Đoković se obratio treneru i nasmejao vimbldonsku publiku

Nadam se da ivanišević nema zamerki: Đoković se obratio treneru i nasmejao vimbldonsku publiku

Mondo 30.06.2021
Novak Đoković prezadovoljan posle pobede protiv Kevina Andersona. Novak Đoković prezadovoljan posle pobede protiv Kevina Andersona Nastavlja Novak Đoković put ka vimbldonskoj tituli. Ostvario je i drugu pobedu u Londonu. Savladao je Kevina Andersona… »
"Nadam se da ivanišević nema zamerki": Đoković se nakon pobede obratio treneru, a vimbldonska publika je ovako odreagovala

"Nadam se da ivanišević nema zamerki": Đoković se nakon pobede obratio treneru, a vimbldonska publika je ovako odreagovala

Sportal blic 30.06.2021
Kao brzi voz je protutnjao kroz . U narednoj rundi će igrati sa boljim iz meča Sepi (Italija) - Kudla (SAD). Nakon duela, najbolji teniser sveta je objasnio da je imao savršen dan na poslu: - Veoma sam zadovoljan. Kevin je odličan igrač, posebno na… »
Đoković se našalio sa Ivaniševićem, pa dobio ovacije Engleza

Đoković se našalio sa Ivaniševićem, pa dobio ovacije Engleza

Nova 30.06.2021
Novak Đoković bio je sjajno raspoložen nakon trijumfa nad Kevinom Andersonom (6:3, 6:3, 6:3), pa se dva puta našalio, ali je i dobio ovacije publike. Istakao je da je prezadovoljan partijom, a analizirao je kako je stigao do trijumfa. „Izuzetno sam… »
Novak nakon pobede: Nisam mogao da odigram bolje, baš sam se povezao sa travom!

Novak nakon pobede: Nisam mogao da odigram bolje, baš sam se povezao sa travom!

Večernje novosti 30.06.2021
FOTO: Tanjug Srbin nije dozvolio rivalu nijednu brejk loptu u današnjem duelu. - Veoma sam zadovoljan izdanjem danas. Kevin je sjajan igrač. Igrao je finale pre tri godine. bila je pobeda u tri seta, ali su oni bili neizvesni. Samo po jedan brejk bio je… »

Vesti dana »