Povezane vesti
Novi Cayenne Turbo GT je najbrži Porsche SUV ikada
Nova 30.06.2021
Porsche je predstavio novu dinamitnu verziju svog coupe SUV-a: novi Cayenne Turbo GT je najbrži model u ponudi Cayennea gde se smešta iznad modela Turbo i S E-Hybrida. Podsećanja radi, Porsche je nedavno, tada sa još misterioznim modelom sa velikim… »
Porsche Cayenne Turbo GT
Auto blog 30.06.2021
Porsche je sada i zvanično predstavio Cayenne Turbo GT koji je nedavno postavio rekord za serijska SUV vozila na nemačkoj stazi Nirburgring. Cayenne Turbo GT je Nirburgring prešao za 7:38.925 minuta (za volanom je bio test vozač Lars Kern), dok je… »
Vesti dana »
"Ponudili su nam neverovatne uslove za nukelarnu energiju": Vučić otkrio o čemu je pričao sa kineskim premijerom: "To bi bio spas"
Blic pre 9 minutajoš 5 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB - Tramp: Ja ne pravim loše dogovore; Teheran: Ne težimo ka nuklearnom oružju, spremni da uverimo svet
RTV pre 34 minutajoš 1 povezana
Traže "snažan odgovor agresoru": Ukrajina poziva na hitan sastanak Saveta bezbednosti UN nakon ruskog napada na Kijev
Kurir pre 5 satijoš 3 povezane




