Povezane vesti

Đoković puca od zadovoljstva: S Ivaniševićem sam dosta popravio servis, Vajda i on odlična kombinacija

Đoković puca od zadovoljstva: S Ivaniševićem sam dosta popravio servis, Vajda i on odlična kombinacija

Mozzart sport 01.07.2021
"Mislim da je ovaj meč (protiv Andersona) mnogo toga rekao o našoj saradnji" Rutinski je Novak Đoković odradio posao u prva dva kola Vimbldona. Probio je barijeru trijumfom nad Džekom Drejperom, a onda i preskočio prvu ozbiljnu prepreku u vidu… »
Denis kudla naredni rival Novaka Đokovića: Idol mu je Rodžer Federer, a život nimalo lak...

Denis kudla naredni rival Novaka Đokovića: Idol mu je Rodžer Federer, a život nimalo lak...

Večernje novosti 01.07.2021
FOTO: EPA Američki teniser rođen je u Ukrajini, a po raspadu Sovjetskog saveza roditelji su mu emigrirali u Ameriku kada je imao godinu dana. On je u drugom kolu savladao Andreasa Sepija 6:2, 6:4, 6:2 i u petak će se sastati sa prvim teniserom sveta… »
Emigrirao iz Ukrajine, Federer mu je idol: On sledeći čeka Novaka i već su se sreli na Vimbldonu!

Emigrirao iz Ukrajine, Federer mu je idol: On sledeći čeka Novaka i već su se sreli na Vimbldonu!

Mondo 01.07.2021
Upoznajte sledećeg protivnika Novaka Đokovića u Engleskoj. Upoznajte sledećeg protivnika Novaka Đokovića u Engleskoj Odradio je Novak Đoković rutinski posao na startu Vimbldona. Bez većih problema je u uvodna dva kola savladao Džejka Drejpera i… »

Vesti dana »