Povezane vesti
Poštanska štedionica uspešno pripojila MTS banku
Kamatica 01.07.2021
„Transakcija pripajanja obavljena je uz saglasnost Narodne banke Srbije s obzirom na to da je ocenjeno da su ispunjeni svi propisani uslovi, odnosno da je ovo pripajanje ekonomski opravdano i da će imati pozitivan uticaj na stanje na finansijskom tržištu… »
Poštanska štedionica pripojila MTS banku
Danas 30.06.2021
Banka Poštanska štedionica i MTS banka od sutra posluju kao jedna banka, pošto je Poštanska štedionica pripojila tu banku, saopšteno je iz Štedionice. „Transakcija pripajanja obavljena je uz saglasnost Narodne banke Srbije s obzirom na to da je ocenjeno… »
Vesti dana »

Oglasio se Janaf zbog sankcija NIS-u: "Važno je i za Hrvatsku, ostajemo bez prihoda"! Traže rešenje
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih

Đurić na sastanku sa predstavnicima američkih jevrejskih organizacija: Pozvao na oslobađanje Alona Ohela iz Hamasovog zatočeništva
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Danski ministar odbrane: Nema dokaza da su Rusi upravljali dronovima iznad aerodroma
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

"Kako dobro gore transportni avioni": Novi udar na Krim: Ukrajinska vojska uništila ruske avione i radare
Blic pre 1 satjoš 1 povezana