Povezane vesti
Kancelarija za Kosovo i Metohiju postavila ogradu povratniku u Dubravi
RTV 01.07.2021
BEOGRAD - Radoju Pumpaloviću, povratniku u Dubravi na Kosovu i Metohiji, Kancelarija za KiM je postavila zaštitnu ogradu oko kuće, saopštio je danas direktor Kancelarije Petar Petković. On je u objavi na Fejsbuku istakao da je time Pumpaloviću dodatno… »
Petković upozorio Kurtija: Ne igrajte se pitanjem bezbednosti srpskog naroda na KiM
Danas 01.07.2021
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković, zamolio je i upozorio premijera Kosova Aljbina Kurtija da se „ne igra“ pitanjem bezbednosti srpskog naroda na KiM. „Dobro smo razumeli njegovu poruku da je ‘spreman na sve’, samo ga molimo da se ne igra… »
Petković Kurtiju: Ne igrajte se bezbednošću Srba na KiM
Nova 01.07.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti ne treba da se igra pitanjem bezbednosti Srba na Kosovu. „Dobro smo razumeli poruku Aljbina Kurtija da je “spreman na… »
Vesti dana »

Umereno do potpuno oblačno i nestabilno vreme sa pljuskovima i grmljavinom u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih

Amerika u haosu nakon ubistva trampovog saradnika! Isplivao uznemirujući snimak ranjenog Kirka na samrti, policija prevrće svaki kamen u potrazi za ubicom!
Kurir pre 10 minutajoš 109 povezanih

Nastavljen teror tzv. kosovske policije: Upali u zgradu Pošte Srbije u Gračanici
Sputnik pre 1 satjoš 13 povezanih