Povezane vesti

Kristina će morati da se iseli iz Srbije! Kristijan potpuno razočaran u ljubavnicu - "Kakve sam bljuvotine čuo o njoj!"

Kristina će morati da se iseli iz Srbije! Kristijan potpuno razočaran u ljubavnicu - "Kakve sam bljuvotine čuo o njoj!"

Mondo 02.07.2021
Kristijan Golubović šokiran zbog svega što je saznao o Kristini Spalević. Kristijan Golubović šokiran zbog svega što je saznao o Kristini Spalević. Kristijan Golubović nedavno je u svojoj ekskluzivnoj ispovesti za MONDO otvoreno govorio o… »
Rekao sam da me ona i dete više neće videti! Kristijan otkrio sve o susretu sa suprugom - "Uzela mi je ogroman novac!"

Rekao sam da me ona i dete više neće videti! Kristijan otkrio sve o susretu sa suprugom - "Uzela mi je ogroman novac!"

Mondo 02.07.2021
Kristijan Golubović progovorio o susretu sa suprugom Ivanom. Kristijan Golubović progovorio o susretu sa suprugom Ivanom. Kristijan Golubović nedavno je u svojoj ekskluzivnoj ispovesti za MONDOotvoreno govorio o devedesetim godinama i svoj burnom… »
"Žena mi je uzela ogroman novac, kristina me je mnogo razočarala": Kristijan Golubović o susretu sa Ivanom, parama i…

"Žena mi je uzela ogroman novac, kristina me je mnogo razočarala": Kristijan Golubović o susretu sa Ivanom, parama i…

Blic 01.07.2021
Otkako je izbačen iz "Zadruge", Kristijan Golubović se ne smiruje. Jedan dan je u Kruševcu, drugi dan u Novom Sadu, a išao je i do Kraljeva, gde se sreo sa suprugom Ivanom, koja je podnela zahtev za razvod braka. - Najprijatnije me je primila, čak… »

Vesti dana »