Povezane vesti

Konačan udarac kojim je sve rečeno Ivana Aleksić progovorila o susretu sa Ša: "Imali smo priliku na sudu, ali on nije…

Konačan udarac kojim je sve rečeno Ivana Aleksić progovorila o susretu sa Ša: "Imali smo priliku na sudu, ali on nije…

Alo 02.07.2021
Reperu neće biti dobro od njenih reči. Ivana Aleksić, bivša supruga repera Nenada Aleksića Ša, mesicama je u žiži interesovanja, otkad ju je Ša prevario u rijalitiju "Zadruga 4". Foto: Youtube/Printscreen S obzirom na to da se u javnosti dosta… »
Oglasila se bivša od Ša: Iznela detalje iz prošlosti! "Prestali smo zbog njegove žene, Ivana me stalno pominje, znam da je…

Oglasila se bivša od Ša: Iznela detalje iz prošlosti! "Prestali smo zbog njegove žene, Ivana me stalno pominje, znam da je…

Blic 02.07.2021
Nekadašnja zadrugarka Dragana Mitar, koja je u drugoj sezoni rijalitija imala aferu sa Nenadom Aleksićem Ša, komentarisala je ponašanje repera koji je u aktuelnoj sezoni "Zadruge" prevario suprugu Ivanu Aleksić sa Tarom Simov, a onda se zbog svega… »
Plače zbog Ivane, SAD priznaje i čega se plaši kad izađe: Ša otvorio dušu, pa mu "izletele" i nekretnine! (video)

Plače zbog Ivane, SAD priznaje i čega se plaši kad izađe: Ša otvorio dušu, pa mu "izletele" i nekretnine! (video)

Mondo 02.07.2021
Nenad Aleksić Ša otkrio je čega se najviše plaši kad izađe iz "Zadruge", a tiče se njegove bivše žene Ivane. Nenad Aleksić Ša otkrio je čega se najviše plaši kad izađe iz "Zadruge", a tiče se njegove bivše žene Ivane. Nenad Aleksić Ša… »
"Plašim se da uđem u stan, a da me tamo ne čeka ivana": Ša očajan, doneo odluku gde će živeti nakon "Zadruge"

"Plašim se da uđem u stan, a da me tamo ne čeka ivana": Ša očajan, doneo odluku gde će živeti nakon "Zadruge"

Blic 02.07.2021
Nenad Aleksić Ša otkrio je da planira nakon izlaska iz "Zadruge 4" da živi u stanu u kojem je nekada živeo sa suprugom Ivanom, koja se nakon javne prevare iselila. Ša poslednjih dana ne prestaje da priča da se pokajao što je Ivanu prevario sa Tarom… »

Vesti dana »