Povezane vesti
Predizborna kampanja u Nemačkoj između pandemije i novog zaključavanja
RTS 02.07.2021
Za manje od sto dana bira se novi saziv Bundestaga. Atmosfera predizborne kampanje meša se sa strahom od mutacija virusa i novog zaključavanja. To pokazuje nova anketa Dojčlandtrend. Eh, sve bi moglo biti lepo. Leto je stiglo, raspust počinje, broj… »
Istraživanje: Većina Nemaca strahuje od četvrtog talasa
Nova 02.07.2021
Za manje od sto dana bira se novi saziv Bundestaga. Atmosfera predizborne kampanje meša se sa strahom od mutacija virusa i novog lokdauna. To pokazuje nova anketa Dojčlandtrend, prenosi DW. Eh, sve bi moglo biti lepo. Leto je stiglo, raspust počinje… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 44 minutajoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana