Povezane vesti

Kristijan Golubović objavio da želi da donira bubreg Milici Adamović!

Kristijan Golubović objavio da želi da donira bubreg Milici Adamović!

Svet plus 02.07.2021
Kristijan Golubović objavio da želi da donira bubreg Milici Adamović! Njoj su lekari dali još samo šest meseci života pa je transplatacija bubrega jedino urgentno rešenje. Tokom jučerašnjeg dana na društvenim mrežama masovno se raširio snimak… »
Laž je da me je Kristijan Golubović pozvao da mi donira bubreg!

Laž je da me je Kristijan Golubović pozvao da mi donira bubreg!

Svet plus 02.07.2021
Na društvenim mrežama odjeknula je vest da je Milici Adamović (30) iz Beograda ugroženo zdravlje i da joj je hitno potreban novi bubreg da bi živela. Laž je da me je Kristijan Golubović pozvao da mi donira bubreg! - Nemam mnogo vremena. Ostalo mi… »
Milica Adamović: Kristijan laže, a ja se borim za život

Milica Adamović: Kristijan laže, a ja se borim za život

Nova 02.07.2021
Kriminalac i rijaliti učesnik, Kristijan Golubović, objavio je na Fejsbuku i Instagramu da želi da donira bubreg Milici Adamović (30), koja mesecima unazad moli ljude da dele snimke u kojima traži donora. Međutim, nakon javnog obećanja, kao da je u… »
Oglasio se, pa nestao! Milici Kristijan ne odgovara na poruke, zadrugar kao da je u zemlju propao nakon što je javno rekao da…

Oglasio se, pa nestao! Milici Kristijan ne odgovara na poruke, zadrugar kao da je u zemlju propao nakon što je javno rekao da…

Alo 02.07.2021
Ona je istakla da ju je on samo tagovao na video snimku i to je sve. Nakon što je Kristijan rekao da želi da donira bubreg, oglasila se Milica Adamović za Kurir i demantovala ove navode. - Nije istina da mi se Kristijan Golubović javio sa željom da… »
Ovo je prava istina! Oglasio se Kristijan nakon što je Milica rekla da joj ne odgovara na poruke: Napada me, a hoću bubreg da…

Ovo je prava istina! Oglasio se Kristijan nakon što je Milica rekla da joj ne odgovara na poruke: Napada me, a hoću bubreg da…

Alo 02.07.2021
Ističe da ne skuplja poene preko medija i naroda svojim postupcima. Kristijan Golubović saopštio je na svom Instagram profilu da je spreman da donira bubreg Milici Ademović kojoj je zbo bolesti ugrižen život. Ona se potom oglasila za jedne medije… »
Kristijan joj javno ponudio bubreg, pa zaćutao: Milica hitno mora na operaciju - pisala mu, ali odgovora i dalje nema

Kristijan joj javno ponudio bubreg, pa zaćutao: Milica hitno mora na operaciju - pisala mu, ali odgovora i dalje nema

Mondo 02.07.2021
Milica Adamović (30) bije životnu bitku i hitno mora na operaciju. Ona već danima unazad moli ljude da dele snimak u kojem traži pomoć i donora za nultom krvnom grupom za neophodnu transplantaciju bubrega. Milica Adamović (30) bije životnu bitku i… »

Vesti dana »